به گفته هونگ جیانگ ، او فقط به دلیل اینکه می خواست پول زیادی بدست آورد در معرض یک ترفند پیچیده قرار گرفت

به گفته هونگ جیانگ ، او فقط به دلیل اینکه می خواست پول زیادی بدست آورد در معرض یک ترفند پیچیده قرار گرفت

[ad_1]

به تازگی ، خانم هونگ جیانگ بعد از تشکیل یک ضد گروه همچنان بدشانس بود. بر همین اساس ، خواننده توسط کاربران آنلاین مورد انتقاد قرار گرفت که از مکان مقدس در Con Dao برای بازی کردن ترفندها ، محصولات روابط عمومی و کسب درآمد مستقل استفاده کرده است.

بر این اساس ، پیشنهادهایی که هونگ گیانگ ارائه می دهد میوه ها یا اشیای معمولی نیستند ، بلکه یک سینی از رژ لب هستند. نه تنها این ، شهروندان همچنین با جزئیات دریافتند که Huong Giang ، Ngoc Trin ، Wu Kak Teep بلافاصله 9 رژ لب را زیر آگهی 1 نفر در شرکت قرار دادند.

هونگ جیانگ دوباره در بدشانسی درگیر شد و به یک گروه در برابر 1 تبدیل شد

هونگ جیانگ دوباره درگیر بدشانسی شد و به گروه 2 تبدیل شد

هونگ جیانگ متهم شد که از انواع و اقسام ترفندها برای پول درآوردن استفاده کرده است. عکس اینترنتی

مصرف کنندگان بلافاصله گفتند که هونگ جیانگ با Ngoc Trin برای گرفتن جایگاهی معنوی برای تبلیغ محصولات دست داد. بسیاری از مردم با انتقاد از اقدامات این بانوی جوان ترنسجنسال گفتند: “این بدون در نظر گرفتن یک تجارت است. استفاده از یک مکان مقدس برای تبلیغ محصولات قابل قبول نیست. من محصولات Huong Giang را تحریم خواهم کرد. با این حال ، مدافعانی وجود دارند که هونگ جیانگ این مورد را می فروشد ، بنابراین جشن گرفتن امری طبیعی است.

اخیراً خانم هونگ جیانگ دوباره خوش شانس بود. بارها توسط گروه های ضد فن تحریم شده است. علاوه بر این ، تعداد اعضای این گروه های ضد گروه نیز به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

هونگ جیانگ دوباره درگیر بدشانسی شد و به گروه 3 تبدیل شد

ضد فشارها برای تحت فشار قرار دادن هونگ جیانگ به صفحات مارکی که وی نمایندگی دارد حمله می کنند. برنامه هایی که با ملکه همراه بود نیز به شدت مورد حمله قرار گرفتند. هونگ جیانگ که با موج رو به رشد تحریم ها روبرو شده بود مجبور به نوشتن نامه شد تا از بسیاری از برنامه های اصلی بازنشسته شود ، در حالی که فعالیت های هنری خود را موقتاً متوقف کرد.

به تازگی ، پس از ایجاد گروه آنتیفون Huong Giang با تعداد اعضای به سرعت در حال رشد ، خواننده ظاهر شد ، که قصد دارد “این انجمن” را کاملا “حل و فصل کند. برای اثبات اقدامات خود ، هونگ گیانگ هنگام روشنكاری با پلیس برای روشن كردن حادثه آنتی ، عکس و فیلم بارگذاری كرد.

با این حال ، پس از انتشار عکس ها و فیلم های هونگ جیانگ ، پلیس همچنین در حال تحقیق در مورد واقعیت این روند است. علاوه بر این ، این حادثه همچنین باعث افزایش موج آنتیفان خواننده شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *