به نظر می رسید یک وزش باد وجود دارد ، دروازه بان شماره 1 ویتنام به اروپا برگشت؟

به نظر می رسید یک وزش باد وجود دارد ، دروازه بان شماره 1 ویتنام به اروپا برگشت؟

[ad_1]

با ورق ها به اشتراک بگذارید ورزش ها (روسیه) ، گروشین تأیید کرد که ارتباطی بین دروازه بان دانگ ون لام و باشگاه دینامو مسکو وجود دارد ، تیمی که این دروازه بان در جوانی با آنها مدتهاست.

دنگ ون لام برای بازی به ژاپن رفت: شرایطی پیش آمد

دنگ ون لام برای بازی به ژاپن رفت: شرایطی پیش آمد

دنگ ون لام هنگامی که در باشگاه “دینامو” مسکو بود

به گفته نمایندگان تیم فوتبال روسیه ، Dang Van Lam lشما می خواهید در فضای فوتبال اروپا امتحان کنید. پس از ترک روسیه ، دروازه بان ویتنامی خارج از کشور خود را در میدان جنوب شرقی آسیا ثابت کرد و منتظر یک چالش جدید در حرفه خود است.

ون لام هنگامی که بازیکن جوانی بود از هر دو باشگاه اسپارتاک و دینامو استفاده می کرد. این دروازه بان تا سال 2011 برای بازگشت به ویتنام در سال 1993 متولد شد. او قبل از پیوستن به های فونگ در اواسط سال 2015 چندین باشگاه مختلف را با پیراهن HAGL امتحان کرد. در سال 2019 ، ون لام به Muangthong پیوست.

دنگ ون لام برای بازی به ژاپن رفت: شرایطی پیش آمد

قبل از آن tرسانه های ژاپنی گزارش دادند که دانگ ون لام دروازه بان با باشگاه ژاپنی سرزو اوزاکا به توافق شخصی رسیده است. در همان زمان ، باشگاه J.League همچنین مراحل انتقال را با تیم مدیریتی ون لام در تایلند ، Muangthong United به پایان رساند.

هزینه انتقال و حقوق دانگ ون لام در ژاپن اعلام نشده است. با این حال ، بسیاری از منابع معتقدند که این باشگاه ژاپنی هزینه هایی را صرف لغو قرارداد ون لام با Muangthong United کرده است.

در چند دور گذشته ، دانگ ون لام هنگام بازی در Muangtong United غایب بود. به گفته نماینده باشگاه تایلند ، حذف دروازه بان شماره 1 تلفن ویتنام به دلایل حرفه ای مربوط به شایعات انتقال نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *