به نظر می رسد “مرموز” بیش از آنچه بسیاری از مردم تصور می کردند

به نظر می رسد “مرموز” بیش از آنچه بسیاری از مردم تصور می کردند

[ad_1]

هنگام پختن گوشت و استخوان ، بسیاری از مردم کف قهوه ای روشن می بینند. خانواده ها معمولاً عادت دارند این کف را از بین ببرند زیرا معتقدند این خاک و مواد شیمیایی باقی مانده در گوشت و استخوان است. با این حال ، حقیقت ممکن است بسیاری از افراد را متعجب کند.

حقیقت در مورد کف موجود در آبگوشت استخوان ، گوشت آب پز: این

تصویرگری اینترنتی

با گرم شدن در دمای بالا ، کف با کمی بوی ماهی سیاه می شود. این کف در واقع حاوی پروتئین های محلول است. در هنگام پخت و پز دمای بالا در آب ظاهر می شود. از آنجا که برخی پروتئین ها تمایل به کف دارند ، هنگام جوش آمدن مقیاس می شوند.

این لایه از کف دارای بسیاری از اجزای پیچیده دیگر است. به طور کلی ، با این حال ، این لایه کف در خانواده هایی که به “خاک” فکر می کنند ، در واقع کاملاً بی ضرر است. آنها حتی حاوی مقدار زیادی مواد مغذی محلول در چربی هستند.

تاکنون هیچ مدرکی دال بر اثبات مضر بودن کف برای سلامتی وجود ندارد ، حاوی موادی مانند آنتی بیوتیک ، آلودگی گوشت. کف کردن توسط بسیاری از آشپزها انجام می شود ، فقط به این دلیل که بوی آن معطر نیست ، رنگ جلب توجه نمی کند و می تواند بر ظاهر و طعم غذا تأثیر بگذارد.

سپس ممکن است لایه دیگری از کف سفید ظاهر شود. آنها حاوی مواد مغذی محلول هستند تا کاملاً حفظ شوند. با این حال ، اگر می خواهید آب فاقد چربی باشد ، طعم سبک و شفاف تری داشته باشد ، باید کف آن را خارج کنید.

حقیقت در مورد کف شناور در آب گوشت ، در حال جوشاندن گوشت: معلوم شد که

تصویرگری اینترنتی

وقتی دیگ داغ را بخورید ، این کف را نیز خواهید دید. با این حال ، آنها حاوی مقدار زیادی چربی ، خون اضافی در گوشت در حین پخت و پز هستند ، بنابراین محتوای تغذیه ای چندان مفید نیست. بنابراین باید این کف را هنگام وعده های غذایی پاک کنید تا طعم خوشمزه سایر غذاها را در قابلمه داغ آغشته نگه دارید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *