به مدت 24 سال ، دختری که برای یافتن یک دوست پسر مستقیم به تلویزیون رفت ، 3 بزرگ خواست

به مدت 24 سال ، دختری که برای یافتن یک دوست پسر مستقیم به تلویزیون رفت ، 3 بزرگ خواست

[ad_1]

اخیراً ، در نمایش می خواهید بیرون بروید ، یک زن و شوهر تماشاگران را “با خونسردی نیمه خنده” ترغیب کردند. مین نگویت 24 ساله و توآن آن 28 ساله با موفقیت در این برنامه جفت شدند. Tuan Ann یک سرباز است ، در حالی که Min Nguet یک افسر توسعه محصول شرکت کفش است.

در هنگام افتتاحیه ، توآن آن گفت که او یک دوست دختر دارد اما جایی نرفت تا اینکه مین نگوت به مدت 24 سال عاشقانه عاشق شد. توآن آن تحت تأثیر Min Nguet قرار گرفته است زیرا او دختری زیبا ، خوش مشرب است ، عاشق آواز خواندن ، شعر گفتن است. اما او همچنین دید بد خود را نسبت به حاشیه بودن ، با ژنرال های بدخواب “اعتراف” کرد.

به مدت 24 سال ، دختر تلویزیونی که به دنبال دوست پسر خود بود ، 3 دور بزرگ 1 را درخواست کرد

عکسهای صفحه

در همین حال ، این سرباز “سرگرمی های ورزشی ، از قبیل پرورش گل رز ، قدرت اجتماعی ، تفریح ​​، احساس مسئولیت ، بلد است آشپزی ، کارهای خانه ، گلدوزی و خیاطی انجام دهد. صادقانه در محل کار و سطح معاشقه بالا نیست.

توآن آن برای بیان احساسات خود نسبت به این دختر گفت: “سلام فرشته کوچولو! لازم نیست بدون حضور در اینجا به دنبال دور باشید ، همیشه شانه ای محکم خواهید بود که در صورت بروز هر مشکلی به آن تکیه دهید ، همیشه قدم در زندگی بگذارید. با یک رویای کوچک در آینده ، یک منطقه کوچک برای پرورش گل رز داشته باشم ، به طوری که هر روز صبح از خواب بیدار می شوم و یک گل روی موهای عزیزم و همچنین همسرم می برم تا آنها احساس خوشبختی و عشق کنند.

قابل توجه است که مین نگو ​​معیارهایی را برای خنداندن مخاطب بیان کرد: این دور سوم بزرگی بود. این گیج کننده ترین اولویت دوست پسر در نمایشی است که می خواهید قرار بگذارید و مشخص نیست که دلیل معیارهای او چیست. وقتی به پسر نگاه کرد ، با خجالتی اظهار داشت: “اگرچه آنطور که انتظار داشتم نبود ، اما اساساً وجود دارد.” خنداندن همه

به مدت 24 سال دختری که برای یافتن یک دوست پسر مستقیم به تلویزیون رفت ، یک دور 3 بزرگ را خواستار شد

این زوج با شور و شوق قایق را از تور خارج می کردند. عکسهای صفحه

توآن آن نیز به سرعت پاسخ داد: “به جایی که هستید نگاه نکنید. ببینمت ، قلبم عاشق پرواز از جعبه است. او دختری زیبا و با عینک بسیار زیبا است. تو فقط یک فرشته هستی که من می خواهم

سرانجام ، Tuan Ann و Min Nguet دکمه را برای انتخاب شریک زندگی خود فشار دادند. این دو همچنین بسیار شجاع هستند که “لب های خود را” درست در تلویزیون قفل می کنند ، که باعث می شود بسیاری از مردم از شیرینی و شیرینی حمل شده خود هیجان زده شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *