به عنوان یک عروس سلطنتی ، تانگ تانه ها هنوز برای بسیاری از خواهران از همان سرنوشت و وسواس رنج می برد

به عنوان یک عروس سلطنتی ، تانگ تانه ها هنوز برای بسیاری از خواهران از همان سرنوشت و وسواس رنج می برد

[ad_1]

چند ساعت پیش ، تانگ تانه ها در این مراسم ظاهر شد و به سرعت مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. همسرم ، لوئیس نگوین ، به طور سرسری لحظه خود را از نزدیک نشان داد.

به عنوان یک عروس سلطنتی ، تانگ تان هه هنوز سرنوشت بسیاری را برای بسیاری از خواهران متحمل می شود

تانگ تانه ها علائم پیری را نشان می دهد. عکس اینترنتی

این عکس به طور تصادفی چهره واقعی Tang Thanh Ha را نشان داد. گرچه او یک عروس سلطنتی است ، اگرچه در مخمل ابریشم زندگی می کند ، اما همسرش لوئیس نگوین هنوز سرنوشت مشابهی دارد و وسواس مشترک با بسیاری از خواهران تحت تأثیر آب و هوا است. هوا به طور تصادفی در چهره زیبای بازیگر زن “ناگهان می خواهم گریه کنم” آثاری از خود برجای گذاشت.

Tang Thanh Ha به عنوان یک عروس سلطنتی هنوز سرنوشت بسیاری را برای بسیاری از خواهران متحمل می شود 2

اگرچه ثروتمند است ، ها تانگ قبل از حادثه زمانی هنوز درمانده است. عکس اینترنتی

بر این اساس ، تانگ تانه ها به وضوح پف ، پیری صورت ، کمبود پوست سفت در گردن را نشان می دهد. اگرچه در مراقبت از زیبایی بسیار دقیق است ، ها تانگ هنوز قبل از تصادف زمان درمانده نیست.

در سال گذشته ، تانگ تان ها هنگام کاهش وزن اضطراب بیشتری پیدا کرده است. هواداران نمی توانند نگران نباشند زیرا خانم ترفندی که می خواست گریه کند “او هر روز ضعیف می شود.

تانگ تان ها به عنوان یک عروس سلطنتی هنوز سرنوشت بسیاری را برای بسیاری از خواهران متحمل می شود

تانگ تانه ها کم کم لاغرتر می شود. عکس اینترنتی

Tang Thanh Ha که یک بار “مروارید ماده” در صفحه های ویتنامی بود ، ناگهان از تجارت نمایش کناره گیری کرد و با لوئیس نگوین ، پسر میلیاردر جاناتان هان نگوین ازدواج کرد. تانگ تان ها به عنوان یک عروس سلطنتی همیشه همه چیز را دارد ، از مراقبت از خانواده گرفته تا شغل و حرفه خود.

تانگ تان ها در صفحه شخصی خود غالباً ظروف چشم نوازی را که خودش برای همسر و فرزندانش تهیه کرده است به نمایش می گذارد. نه تنها این ، در هر صورت یک جمع خانوادگی ، بازیگر زن “ناگهان می خواهد گریه کند” به آشپزخانه می رود تا خودش غذای خوشمزه ای تهیه کند.

Tang Thanh Ha به عنوان یک عروس سلطنتی هنوز سرنوشت بسیاری را برای بسیاری از خواهران متحمل می شود 4

بعد از دو بچه سرسخت ، به نظر می رسید Tang Thanh Ha سخت تر در جمع ظاهر شود. علاوه بر این ، همسرش لوئیس نگوین نیز در برخی از رویدادها در تجارت نمایش شرکت کرد. اگرچه بازگشت Ha Tang کوتاه است ، اما برای خوشحالی طرفداران کافی است ، زیرا او بعد از “مخفی شدن” می تواند بت او را چگونه کار کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *