به دنبال اتومبیل فی تان وانگ ، ویت آن میوه ای تلخ گرفت و چهره اش مخدوش شد

به دنبال اتومبیل فی تان وانگ ، ویت آن میوه ای تلخ گرفت و چهره اش مخدوش شد

[ad_1]

به تازگی ، بازیگر ویتنامی-انگلیسی با دوستان نزدیک مانند La Thanh Huyen ، Quynh Nga ، Thai Dung ، Nhan Phuc Vinh ملاقات کنید. آنچه باعث توجه شهروندان اینترنتی می شود زیبایی بازیگر “قاضی” است.

به دنبال اتومبیل فی ثان وان ، ویت آنه میوه ای تلخ دریافت کرد ، چهره او مخدوش شد 1

چهره سفت و ویت آن طرفداران را گیج کرد. عکس اینترنتی

مطابق عکس ، چهره ویت آن تحریف شده بود ، پوزخند می زد ، سفت و محکم به عنوان یک مجسمه مومی ، شبکه ها را گیج می کرد. بسیاری از مردم فکر می کنند که این ممکن است به دلیل بیش از حد فتوشاپ باشد ، بنابراین بازیگر “آفتابگردان در مقابل خورشید” بسیار بد به نظر می رسد.

با این حال ، کاربران این شبکه نیز وجود دارند که شک دارند ویت ان فقط مداخله کرده و زیبایی خود را برای آمادگی برای تت بازگردانده است. بسیاری از طرفداران می ترسند که بت های آنها تحت تأثیر سو abuse استفاده از زیبایی شناسی مانند فی تانگ وانگ قرار بگیرد.

به دنبال اتومبیل فی تان وانگ ، ویت آن میوه ای تلخ گرفت ، چهره اش پیچ خورد 2

پس از بازگرداندن زیبایی ، ویت ویت زیبایی طبیعی خود را از دست داد. عکس اینترنتی

ویت آن آن قلب بسیاری از طرفداران زن را مجذوب زیبایی قوی و مردانه کرده است. این بازیگر گرچه از ظاهر زیبایی برخوردار است اما از آنچه در حال حاضر دارد راضی نیست.

>> همچنین مشاهده کنید: این مرد نزد میلیاردر هوانگ کیو ظاهر شد و نگوک ترین را مجبور به شکستن قوانین کرد

ویت آن و کو وانگ برای بازگرداندن زیبایی به کره رفتند. بعد از زیبایی ، ویت آن هواداران را ناامید کرد زیرا چهره او بسیار سخت بود ، بینی او متعادل نبود. با این حال ، پس از یک دوره تثبیت ، ویت آن بیشتر و بیشتر طبیعی شد. با این حال ، بسیاری از مردم هنوز اظهار داشتند که قبلا زیبایی اصلی ویت آن را دوست داشتند.

به دنبال اتومبیل فی تان وانگ ، ویت آن میوه ای تلخ گرفت و چهره اش مخدوش شد

بسیاری از مفسران هنوز زیبایی سابق ویت آن را ترجیح می دهند. عکس اینترنتی

با استعداد ، اما داستان عاشقانه ویت آن نیز بسیار پر سر و صدا است. ویت آن پس از طلاق از همسر سابق خود ، هونگ تران ، شایعاتی راجع به همسریابی با کو وانگ دریافت کرد. اما بعداً این دو نفر آن را انکار کردند به تازگی شایعه شده است که بازیگر “قاضی” با “پادشاه تمساح” کوین نگا دیدار می کند.

>> همچنین مشاهده کنید: همسر سابق هوانگ آن با خوشحالی به طلاق همسرش بازگشت و با “خردسال آنجا” سر و صدا بود

ویت آن و کوین نگا به طور منظم در رویدادها از قلب ظاهر می شوند. و نه تنها این ، این بازیگر از “گوش دادن” به شایعات محبوب خود در شبکه های اجتماعی نمی ترسد. این اقدام ویت آن باعث شد هواداران در این مورد شک کنند. قبل از شروع شایعات ، کوین نگا تکذیب و پیشنهاد کرد که فقط برادر کوچکتر مورد علاقه ویت آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *