به دلیل یک بیماری در کمین ، نهت کیم آنح یک اتفاق غیرمنتظره در صحنه فیلمبرداری رخ داد

به دلیل یک بیماری در کمین ، نهت کیم آنح یک اتفاق غیرمنتظره در صحنه فیلمبرداری رخ داد

[ad_1]

از همان ابتدا به عنوان خواننده ، نات کیم آنه با حضور در بسیاری از فیلم ها به تدریج در حرفه بازیگری پیشرفت کرد. نهات کیم آنه از طریق تلاش های هنری خود اکنون به یکی از معدود خوانندگان موفق در موسیقی و سینما تبدیل شده است و توسط مردم محبوب و محبوب است.

به دلیل بیماری در کمین ، نات کیم آنه در مجموعه 1 تصادف غیرمنتظره ای داشت
نات کیم آن معدود خوانندگانی است که با موفقیت وارد سینما شده اند

این خواننده در حال حاضر پروژه های تلویزیونی جدیدی را اجرا می کند و انتظار عموم مردم است. با این حال ، اخیراً ، نات کیم آنه وقتی عکس های سقوط غیر منتظره خود را روی صحنه قرار داد ، بسیاری از مردم را آزار داد.

در ویدئویی که Nhat Kim Anh به اشتراک گذاشته است ، در صحنه ای که خواستار عجله برای بیرون راندن شما از محدوده اتومبیل است ، بازیگر زن بسیار درگیر نقش خود بود. با این حال ، فاصله تا Nhat Kim Anh کاملاً نزدیک بود ، بنابراین نیروی محکمتر از حد معمول به نظر می رسید. خوشبختانه ، نات کیم آنه آسیب جدی ندید و صحنه خود را به پایان رساند.

به دلیل بیماری در کمین ، نات کیم آنه در سری 2 تصادف غیرمنتظره ای داشت
نات کیم آنه بعد از تصادف در خیابان افتاد

Nat Kim Ann در صفحه شخصی ویدئو با به اشتراک گذاشتن این مشکل در مجموعه ، می نویسد: “در حال حاضر ، ماکت در حال شلیک است و آسیب دیده است

پیش از این حادثه ، بسیاری از مردم نگران سلامتی نات کیم آن نبودند و انتظار داشتند او توجه و سلامتی خود را حفظ کند. در کنار این ، بسیاری از بینندگان عمل بهترین ها را برای نقش تحسین می کنند ، آماده اجرای صحنه های حادثه ای پنهان برای واقع بینانه ترین فیلم های مخاطب.

به دلیل ساقه زدن ، نات کیم آنه در مجموعه 3 تصادفی غیرمنتظره داشت
نات کیم آنه در چند وقت اخیر مشکلات بهداشتی زیادی داشته است

در اوایل ماه نوامبر ، Nhat Kim Anh بسیاری از بینندگان را نگران سلامتی خود کرد. بر این اساس ، این خواننده گفت که برای جراحی فیبروز حنجره باید در بیمارستان بستری شود. او 8 سال است که از این بیماری رنج می برد ، اما نمی دانم ، فقط فکر کنید که از خوانندگی گرفتگی صدا دارد.

خوشبختانه به دلیل کشف به موقع منصوب شدن خانم بازیگر برای انجام عمل جراحی ، خطر از دست دادن دائمی صدا وجود ندارد. پس از عمل ، نهات کیم آنه به تدریج به پروژه های سینمایی بازگشت و مردم در انتظار بازگشت او در آینده نزدیک هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *