بن مین به عنوان یک سوپرمدل یک بار ، اکنون به دلیل زیبایی “فرومایگی” نسبت به همسر بزرگترش مورد انتقاد قرار گرفته است.

بن مین به عنوان یک سوپرمدل یک بار ، اکنون به دلیل زیبایی “فرومایگی” نسبت به همسر بزرگترش مورد انتقاد قرار گرفته است.

[ad_1]

به تازگی ، زوج Bin Min عکس هایی را با هم منتشر کرده اند که در آخرین روز سال با هم به شام ​​می روند. در عکس ، زن و شوهر از خوشبختی درخشان هستند. با این وجود زیبایی سوپرمدل هر ساله بیشترین توجه را به خود جلب می کند.

از بن مین انتقاد شده است که هنگام عکسبرداری از همسر 1 ساله خود ، وضوح کمتری دارد

اعتقاد بر این است که بن مین کندتر از همسرش است

اگر همسر آن تو به خاطر تیزبین بودن و جذابیت فزاینده آن مورد ستایش قرار گیرد ، شوهر بن مین دست کم گرفته می شود ، حتی “تنبل” تر از همسر بزرگترش به نظر می رسد. گفته می شود که این “مبادله” زیبایی است ، در حالی که در گذشته گفته می شد که زن تاجر وقتی کنار سوپرمدل شوهرش می ایستد ، کمتر و کمتر می دهد.

با وجود قدردانی از زیبایی ، بسیاری از مردم تحسین خود را از شادی پرشوری که این زوج احساس می کنند ابراز داشتند. دیدن لبخند درخشان صورت بن مین و همسرش برای اثبات احساسات شدید این زوج در برابر طوفانی که در ازدواج خود دیدند کافی است.

از بن مین انتقاد شده است که هنگام عکس گرفتن با همسرش زیر 2 سال ، از وضوح کمتری برخوردار است

بن مین و آن تو وقتی ازدواج کردند

از بن مین انتقاد شده است که هنگام عکاسی از همسرش که 3 سال بزرگتر بود ، وضوح کمتری دارد.

Binh Minh و همسرش Anho Tho در سال 2008 ازدواج کردند. این زوج در طول زندگی خود با شایعات زیادی در مورد جدایی با ظاهر شخص سوم مواجه شدند. در طول ازدواج او ، اختلاف سنی زمانی که بین مین 4 سال از همسرش کوچکتر بود ، بسیاری تصور می کردند این بازیگر یک عاشق مادی است و برای یافتن حمایت اقتصادی ازدواج می کند. با این حال ، بن مین همیشه تأیید می کند که همیشه به همسرش وفادار است و خانواده اش را دوست دارد.

تاکنون بن مین و همسرش با رفتار عاقلانه با یک ازدواج سعادت آمیز همه سوions ظن ها را برطرف کرده اند. این زوج پس از 12 سال ازدواج دارای 2 دختر زیبا هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *