بعد از بازگشت Covid-19 جدیدترین تعطیلات مدرسه و مدرسه را در 63 استان به روز کنید

بعد از بازگشت Covid-19 جدیدترین تعطیلات مدرسه و مدرسه را در 63 استان به روز کنید

[ad_1]

هانوی

آخرین اطلاعات در مورد روزنامه Tintuc.vn و Vnexpress گفت ، صبح روز 29 ژانویه ، معاون مدیر دبیرستان Phan Dinh Phung ، خانم دو Thi Bay ، گفت که یک دانش آموز و دو والدین F1 “بیمار 1553” (کارکنان مرد در فرودگاه وانگ دونگ ، Quang Ning) و مثبت مورد nCoV توسط مرکز پزشکی منطقه ای Cau Giay تأیید شده است.

به طور خاص ، دانش آموزان F1 و دو دانش آموز F2 تا 28 ژانویه به مدرسه می روند.

هفته گذشته ، یکی از والدین F1 به یک کنفرانس والدین رفت.

علاوه بر این ، وزارت آموزش و پرورش موافقت کرد که بیش از 2،000 دانش آموز این مدرسه باید امروز در مدرسه غایب باشند.

بسته به شرایط واقعی ، ما از بخش راهنمایی در مورد زمان بازگشت به مدرسه می خواهیم. “ خانم بای مشترک بود.

>> همچنین نگاه کنید به: داغترین اخبار آموزشی 24 ساعته امروز ، 28 ژانویه: مجموعه ای از دانش آموزان در استان های Du Duong و Quang Ning به دلیل Covid-19 از تحصیل خارج شدند.

همچنین ، طبق گفته خانم بای ، دانشجویان فوق الذکر F1 صبح زود 29 ژانویه منزوی شدند.

دبیرستان Phan Dinh Phung در سرتاسر دانشگاه اسپری و ضد عفونی شد ، این مدرسه همچنین تبلیغاتی در مورد وضعیت اپیدمی و همچنین اقدامات مختلفی برای جلوگیری از شیوع بیماری در انواع مختلف انجام داد.

Covid-19 اتاق ترجمه ، هزاران دانش آموز در هانوی مدرسه را ترک کردند 1
دبیرستان Phan Dinh Phung. عکس: Vnexpress

علاوه بر این ، دبستان ، دبیرستان و دبیرستان وینسکولپ در T35-36 و T37 تایمز سیتی (منطقه های با ترونگ) نیز از صبح 29 ژانویه تا اطلاع ثانوی همه دانش آموزان را آزاد کرده اند.

مهد کودک Tu Lien (منطقه تای هو) همچنین اعلام کرد دانش آموزان که از امروز 29 ژانویه مدرسه را ترک می کنند ، پس از اینکه دانش آموز در تماس نزدیک با عموی خود کارمند فرودگاه بود ، با پاشش کل مدرسه ضد عفونی می شود. وانگ دون (کوانگ نینگ).

پیش از این ، استان های زیادی در سراسر کشور وجود داشت که به دانش آموزان اجازه می داد به دلیل تأثیر اپیدمی Covid-19 تحصیل را ترک کنند:

های Duong

مدارس در شهر چی لین (های دونگ) آموزش و یادگیری را متوقف کرده اند ، در حالی که مدارس سایر مناطق نیز از ضد عفونی و پیشگیری از اپیدمی سخت استفاده می کنند.

دانش آموزان استان های دو دونگ از 29 ژانویه مدرسه را به حالت تعلیق درآورده اند.

باک نین

کودکان در مهد کودک ، کودکستان و تمام سطوح از 29 ژانویه به مدت 3 روز غایب خواهند بود.

کوانگ نینگ

کمیته مردمی استان کوانگ نینگ تصمیمی صادر کرده است که به دانش آموزان از سراسر استان اجازه می دهد از 28 ژانویه تا پایان هفته تحصیل را ترک کنند.

های فونگ

وزارت آموزش و پرورش به کودکان پیش دبستانی ، دانش آموزان دبستان ، دانش آموزان دوره متوسطه اول و دانش آموزان در مراکز آموزش حرفه ای و مداوم ، مراکز زبان های خارجی ، مراکز اطلاعاتی ، ارتقا cultural فرهنگی ، مهارت های زندگی توصیه می کند که از 29 ژانویه 2021 ترک تحصیل کنند.

باک گیانگ

وزارت آموزش و پرورش باك گيانگ تصميم گرفته است از 28 ژانويه تا زمان اعلام بازگشت به مدرسه ، به دانش آموزان دبيرستان Cam Ly (لوك نام) اجازه ترك تحصيل دهد.

در ضمن ، فعالیتهای آموزشی در مدرسه مطابق برنامه 31 / KH-SGD ofT از 17 آوریل 2020 برای آموزش از طریق اینترنت ، تلویزیون و سایر اشکال دانش آموزان در هنگام غیبت از مدرسه. زمینه به دلیل تأثیر ترجمه Covid-19.

ین آویزان شد

مدرسه گرینفیلد (منطقه شهری اکوپارک ، ناحیه وان جیانگ) تصمیم گرفته است که فعالیت های آموزش و یادگیری را از 29 تا 30 ژانویه به مدت 2 روز به حالت تعلیق درآورد ، در حالی که کلیه فعالیت های استقبال والدین و بازدیدکنندگان از بازدید را برای کار در این 2 روز متوقف می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *