برنامه آزمون کلاس دهم هوشی مین در سال 2021: متقاضیان باید یک اظهارنامه پزشکی روزانه ارائه دهند

برنامه آزمون کلاس دهم هوشی مین در سال 2021: متقاضیان باید یک اظهارنامه پزشکی روزانه ارائه دهند

[ad_1]

در تاریخ 28 مه ، وزارت آموزش و پرورش شهر هوشی مین یک سند فوری برای تقویت پیشگیری و کنترل Covid- به روسای ادارات آموزش و پرورش در مناطق ، Thu Duc و روسای سایت های آزمون ارسال کرد. 19 اپیدمی در طول دوره. امتحان آتی کلاس 10.

برنامه آزمون 10 درجه هوشی مین در سال 2021: متقاضیان باید یک اعلامیه پزشکی روزانه ارائه دهند 1
برنامه امتحانات ثابت مانده است. عکسهای صفحه

طبق وزارت آموزش و پرورش شهر هوشی مین ، برای اطمینان از امتحان ایمن و به موقع کلاس دهم ، این اداره از رهبران واحد خواسته است تا با بخش بهداشت محلی در آزمایش و غربالگری اپیدمی کوید 19 برای مقامات ، معلمان و کارکنان. شرکت در تمام مراحل آزمون.

به طور خاص ، نتایج آزمون کنکور کلاس 10 اظهارنامه پزشکی را برای مسئولان ، معلمان ، کارمندان و دانش آموزان در هر روز امتحان سازماندهی می کند.

برنامه امتحانات درجه 10 هوشی مین در سال 2021: متقاضیان باید یک اعلامیه پزشکی روزانه ارائه دهند 2
داوطلبان قبل از شرکت در آزمون فرم اعلامیه پزشکی دریافت می کنند و اطلاعات را پر می کنند. تصاویر

اگرچه این شهر 44 مورد را برای SARS-CoV مثبت یافته است ، اداره آموزش و پرورش شهر هوشی مین تاکنون برنامه ای برای امتحانات ورودی پایه دهم در این شهر حفظ کرده است.

متقاضیان مشمول انزوا برای پذیرش در مدارس دولتی بر اساس عملکرد تحصیلی ، آرزوهای متقاضیان ، راحتی حمل و نقل و سهمیه مدارس در نظر گرفته می شوند. وزارت آموزش و پرورش گفت كه اقدامات ایمنی را برای جلوگیری و كنترل همه گیری از نتایج آزمون به كپی آزمون و تابلوی علامت گذاری در نظر گرفته است ، كه ایمنی داوطلبان و تیم درگیر در آزمون را تضمین می كند.

در آزمون ورودی امسال کلاس دهم در شهر هوشی مین 83 هزار و 324 دانش آموز ثبت نام کرده اند. هدف ثبت نام در دبیرستان های دولتی منطقه 67989 است. کل شهر 140 امتیاز آزمون دارد که 10 امتیاز آن برای کلاس های تخصصی و تلفیقی است.

تو

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *