برای یافتن مسافران در پرواز VN213 از Noi Bai به شهر هوشی مین فوراً توجه داشته باشید

برای یافتن مسافران در پرواز VN213 از Noi Bai به شهر هوشی مین فوراً توجه داشته باشید

[ad_1]

با توجه به اخبار فوق Zingnews.vn ، VNAعصر روز 29 ژانویه ، مراکز کنترل بیماری های هوشی مین (HCDC) گزارشی اضطراری را در مورد پرونده مشکوک Covid-19 پرواز VN213 از نوئی بای به شهر هوشی مین در ساعت 3:00 بعد از ظهر 28 ژانویه صادر کردند.

اطلاع رسانی از یافتن اضطراری مسافران در پرواز VN213 از Noi Bai به شهر هوشی مین 1
تصویر گویا.

این مورد مربوط به منطقه Nam Sach ، استان های Duong است و از نزدیک با بیمار 1612 تماس داشته است.

به طور خاص ، در 18 ژانویه ، این مرد و BN 1612 با هم در یک عروسی در Hai Duong شرکت کردند. در 26 ژانویه ، این مرد علائم سرفه ، دشواری در تنفس ، تب و از دست دادن بو داشت.

صبح روز 28 ژانویه ، این مرد وارد شهر هوشی مین شد و در متلی در منطقه 11 اقامت گزید. عصر همان روز ، مرد جوان به طور فعال پزشکی خود را به HCDC گزارش داد و در بیمارستانی در منطقه 11 قرنطینه شد. در همان روز ، 29 ژانویه.

اطلاع رسانی از یافتن اضطراری مسافران در پرواز VN213 از Noi Bai به Ho Chi Minh City 2
از ساعت 6 صبح در تاریخ 30 ژانویه ، ویتنام در مجموع 873 مورد COVID-19 به دلیل عفونت های داخلی دارد که تعداد موارد جدید از 25 ژوئیه تاکنون: 743 مورد است. عکس: FB

در حال حاضر ، 12 مورد تماس نزدیک با این مورد مشکوک جدا شده است ، نتایج آزمایش برای SARS-CoV-2 برای اولین بار منفی است.

HCDC توصیه می کند که تمام مسافرانی که با پرواز فوق سفر می کنند با مقام بهداشت محلی خود تماس بگیرند. برای کسانی که در شهر هوشی مین زندگی می کنند ، لطفاً برای ارائه گزارش ، دریافت راهنمایی در مورد انزوای پزشکی و گرفتن نمونه ای از SARS-CoV-2 با شماره تلفن دائمی مرکز پزشکی منطقه محل اقامت تماس بگیرید.

صبح همان روز ، HCDC گفت که این مدت قرنطینه را برای تماس با پرونده و افرادی که از مناطق اپیدمی مانند Hai Duong و Quang Ning باز می گردند ، به 21 روز افزایش می دهد.

در 28 ژانویه ، HCDC 7 مورد را در مناطق 5 ، 6 ، 10 ، تان Phu ، محله قدیمی 9 (Thu Duc) در تماس نزدیک با BN 1553 پیدا کرد. در حال حاضر ، این 7 نفر برای Covid-19 منفی بودند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *