برای کشف جزئی از جو بایدن و کمالا هریس برنامه ریزی کنید

برای کشف جزئی از جو بایدن و کمالا هریس برنامه ریزی کنید

[ad_1]

در اوج اپیدمی کوید -19 که کشور و جهان را فراگرفت ، همراه با ناآرامی های روز 6 ژانویه در کاپیتول ، مراسم تحلیف رئیس جمهور آمریکا امسال بسیار متفاوت از تاریخ خواهد بود. دیگر شاهد جمع شدن جمعیت زیادی در مرکز خرید ملی برای تماشای افتتاحیه نخواهیم بود. در حقیقت ، به دلیل تهدید خشونت در واشنگتن پس از آشوب ها ، بازدید از آمریکایی ها از پایتخت منع شد. هر دو بنای یادبود ملی و واشنگتن به طور موقت بسته شده اند.

تعداد زیادی از گارد ملی برای اطمینان از گشودن به واشنگتن می آیند. این مراسم به خودی خود نیز بسیار متفاوت خواهد بود زیرا بسیاری از آیین ها قطع شده و آیین های مجازی ایمن تری جایگزین می شوند.

برنامه افتتاحیه جزئیات جو بایدن و کامالا هریس 1

مراسم تحلیف رسمی رئیس جمهور جدید جو بایدن و معاون رئیس جمهور كاملا هریس ساعت 12 ظهر 20/1 (به وقت آمریكا) برگزار می شود. 0 صبح ، ساعت 21/1 به وقت ویتنام. عکس: اینترنت

در زیر برنامه افتتاح آقای بایدن در 20 ژانویه 2021 (به وقت ایالات متحده) است.

10h-12h30: جشن افتتاحیه برای جوانان آمریکایی

پیش از شروع مراسم افتتاحیه و در حین افتتاحیه ، ککه پالمر بازیگر زن به طور زنده توسط کمیته تحلیف جوانان رئیس جمهور آمریکا میزبانی خواهد شد. این پخش زنده شامل پیام های ویژه بانوی اول جیل بایدن و نظرات مورخان Doris Kearns Goodwin و Erica Armstrong Dunbar خواهد بود.

این رویداد به صورت زنده از کانال BidenInaugural.org/youth کمیته موسس یا کانال YouTube پخش شد.

از ساعت 12 ظهر به بعد: مراسم افتتاحیه

آقایان بایدن و خانم هریس مانند اسلاف خود در مقابل ساختمان كاپیتول سوگند یاد می كنند. وب سایت کمیته بنیانگذار گفت ، رئیس جمهور جدید سخنان آغازین خود را ارائه خواهد داد ، “چشم انداز غلبه بر همه گیری ، بازسازی ، اتحاد مجدد و بهبود کشور”.

اقدامات پیشگیری از Covid-19 معرفی خواهد شد و افراد حاضر در این مراسم ، صرفاً به اعضای پارلمان محدود می شوند. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در این مراسم شرکت نخواهد کرد ، اما انتظار می رود باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق ، جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون در آن شرکت کنند.

لیدی گاگا سرود ملی را می خواند ، در حالی که جنیفر لوپز و گارت بروکس اجرا می کنند. شاعر آماندا گورمن ، 22 ساله ، از لس آنجلس ، برای قرائت در مراسم تحلیف انتخاب شد.

در اینجا چندین رویداد دیگر در هنگام افتتاحیه وجود دارد ، اما تاریخ مشخصی اعلام نشده است.

گذشته نگر

بایدن و هریس با مرور تمام واحدهای نیروهای مسلح ، روند بازگشت را به پایان می رسانند. این یک سنت دیرینه است که نماد انتقال مسالمت آمیز قدرت به فرمانده کل قوا است.

یک تاج گل در گورستان ملی آرلینگتون قرار دهید

آقای بایدن و همسرش ، هریس و امهوف ، می آیند تا بر سر مزار شهید گمنام در گورستان ملی آرلینگتون ، تاج گل بگذارند. در این مراسم اوباما ، بوش ، کلینتون و بانوی اول سابق میشل اوباما ، لورا بوش و هیلاری کلینتون حضور خواهند داشت.

اسکورت رئیس جمهور

سپس آقای بایدن توسط ارتش به کاخ سفید بدرقه می شود. تیم اسکورت شامل یک تیم طبل از دانشگاه دلاور و دانشگاه هوارد بود که آقای بایدن و خانم هریس در آنجا فارغ التحصیل شدند.

حدود ساعت 15:15: رژه مجازی در سراسر آمریکا

پس از اسکورت ریاست جمهوری ، پخش مستقیم “رژه در اطراف آمریکا” انجام خواهد شد. کمیته آغازین گفت که این رژه در 56 کشور و سرزمین یک نمایش هنری بود.

ساعت 23:30: ویژه برنامه تلویزیونی

جشنواره های روز افتتاحیه با یک ساعت طلایی ویژه که توسط تام هنکس ترتیب داده شده است به پایان می رسد. این نمایش شامل نظرات رئیس جمهور جدید و معاون جدید رئیس جمهور و بازی های هنرمندان مشهوری مانند جان بن جووی ، Foo Fighters ، جان لجند ، دمی لواتو ، بروس اسپرینگستین و جاستین تیمبرلیک خواهد بود.

(طبق KTLA)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *