برای همیشه بزرگ و پیر ، بزرگ برای داشتن سال نو با مدل موی شاخ گاومیش بزرگ بازی می کنند

برای همیشه بزرگ و پیر ، بزرگ برای داشتن سال نو با مدل موی شاخ گاومیش بزرگ بازی می کنند

[ad_1]

در سری عکس های تازه منتشر شده ، صدای خواننده کیپ سیکادا با موهایش با آرایش موی نرم برمی گردد ، اما موهای بلند ، که کاملاً پیچیده و شبیه جامعه آنلاین هستند ، بسیار شبیه شاخ گاومیش است.

برای همیشه جوان و پیر زیبا

دن تروونگ حدود 20 سال پیش با موهایش “مغذی” برای مدتی آشفته بود. در آن زمان ، او یکی از درخشان ترین ستاره های بازار Vpop بود.

بلافاصله پس از انتشار ، بسیاری از مردم هنگام تمجید از دن تروونگ به عنوان مدل ، در سال قهوهای مایل به زرد سو ، شوخ طبعی خود را ابراز داشتند. احتمالاً این موها هستند که روند مد را برای برادران در سال 2021 ایجاد می کنند.

برای همیشه جوان و پیر زیبا

چهره ابدی جوان خواننده متولد 1976 بسیاری از افراد را به رویا می اندازد.

شناخته شده است که علی رغم سالها آواز ، آقای بو کاملاً به تصویری که ساخته است وفادار است ، بدون تغییرات اساسی ، حتی چهره او هیچ نشانه ای از زمان ندارد. از این رو وی به عنوان جوانان ابدی تجارت نمایشی ویتنام شناخته می شود.

برای همیشه جوان و پیر زیبا

بسیاری از مردم بر این باورند که فقط وقتی دن تروونگ مدل موی قدیمی “مدل مو” را ترک می کند ، مردم می توانند سبک و جذابیت خواننده مرد را احساس کنند.

با این تغییر نادر مدل مو ، صدای “Forever One Love” نیز مبتنی بر موهای افسانه ای که با چهره او هماهنگ است خلاقانه است. تغییر بسیار ملایم است و از نظر ذاتی تعدیل می شود ، بنابراین تصویر Dan Truong در نظر عموم همیشه بنای یادبود موسیقی ، جایگزینی آن دشوار است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *