برای اینکه کودک در هوای سرد 10 درجه ای شورت بپوشد ، برگزارکننده سوپرجام ملی چه می گوید؟

برای اینکه کودک در هوای سرد 10 درجه ای شورت بپوشد ، برگزارکننده سوپرجام ملی چه می گوید؟

[ad_1]

بعد از ظهر 9 ژانویه ، یک مسابقه برای سوپرجام ملی 2020 بین باشگاه ویتل و هانوی در ورزشگاه هانگ دی برگزار شد. در مراسم قبل از بازی ، بازیکنان هر دو تیم وقتی به زمین بازی می روند ، بچه ها را به دنبال برگزاری مراسم برافراشتن پرچم سوق می دهند.

لازم به ذکر است که در هوای فقط 10 درجه سانتیگراد در هانوی ، برخی از کودکان بسیار جسورانه لباس می پوشند. کودکانی هستند که فقط شورت بدون آستین می پوشند و نه لباس گرم داخل آن. در همین حال ، همه بازیکنان کودک مجاز به پوشیدن لباس بیرونی نیستند ، که باعث می شود مخاطب به شدت احساس تأسف کند.

برای اینکه کودک در هوای سرد 10 درجه ای شورت بپوشد ، برگزارکننده سوپرجام ملی چه می گوید؟  اولین

با دیدن کوچک شدن کودکان در هوای سرد ، بسیاری از بازیکنان اقدامات زیبایی از خود به نمایش گذاشتند. آنها برای گرم نگه داشتن کودکان از دست یا کت خود استفاده می کنند تا دمای آنها را افزایش دهند. با این حال ، این تصاویر فقط خشم در مورد مسابقه BTC را افزایش دادند.

برای اینکه کودک در هوای سرد 10 درجه ای شورت بپوشد ، برگزارکننده سوپرجام ملی چه می گوید؟  2

برای اینکه کودک در هوای سرد 10 درجه ای شورت بپوشد ، برگزارکننده سوپرجام ملی چه می گوید؟  3

هافبک هونگ دون برای محافظت از باد برای یک بازیکن کودک ژاکت گرفت. عکس: Sport5

برای اینکه کودک در هوای سرد 10 درجه ای شورت بپوشد ، برگزارکننده سوپرجام ملی چه می گوید؟  4

بیان کوانگ های وقتی او دانشجویی را دید که در هوای سرد پیراهن آستین دار به تن داشت. عکس: Sport5

برای اینکه کودک در هوای سرد 10 درجه ای شورت بپوشد ، برگزارکننده سوپرجام ملی چه می گوید؟  5

شماره 19 دستکش را می گیرد تا دست کودک را بگیرد. عکس: Sport5

بعد از مسابقه ، شبکه های اجتماعی با دیدن تصاویر بازیکنان کودک که در هوای سرد به صورت لج دار از ترمز استفاده می کنند ، بسیار ناامید شدند. با گشتن در میان گروه ها ، مجموعه ای از نشریات ابراز ناامیدی از سازمان دهندگان این تصاویر زیبا.

صبح امروز ، 10 ژانویه ، کمیته برگزاری به طور رسمی از کودکان و خانواده های آنها عذرخواهی کرد. در همان زمان ، طرف BTC نیز با انتشار بیانیه مطبوعاتی در مورد این حادثه در رسانه ها صحبت کرد.

“در بازی سوپرجام ویتنام 2020 ، که بعدازظهر شنبه ، 9 ژانویه ، در ورزشگاه Hang Day برگزار شد ، در میان بازیکنانی که در مراسم افتتاحیه با دو تیم بیرون آمدند ، 3 کودک فقط تی شرت داشتند. مسابقه آستین کوتاه در هوای بسیار سرد افکار عمومی را ناامیدکننده می کند.

برای اینکه کودک در هوای سرد 10 درجه ای شورت بپوشد ، برگزارکننده سوپرجام ملی چه می گوید؟  6

پس از مسابقه ، کمیته برگزاری مسابقات سوپرجام ملی 2020 با شرکت سهامی ورزشی T&T در هانوی تماس گرفت – واحدی که از طرف برگزارکنندگان مسابقه مجاز است کودکان را برای بازی با دو باشگاه ویتل ، هانوی و والدینشان آماده کند. 3 کودک برای روشن شدن موضوع. برگزارکنندگان مایلند این وضعیت را به شرح زیر توضیح دهند:

“در مواجهه با سرمای شدید هوا ، شرکت سهامی ورزشی هانوی T&T به والدین فرزندان خود اطلاع داده است که لباس گرم بپوشند. در واقع ، اکثر کودکان در داخل کت های حرارتی و در بیرون پیراهن های کناری دارند.

برای اینکه کودک در هوای سرد 10 درجه ای شورت بپوشد ، برگزارکننده سوپرجام ملی چه می گوید؟  7

با این حال ، 3 کودک وجود دارند که برای گرفتن عکس با بتهای خود فقط به پوشیدن تی شرت اصرار دارند و والدین با این باور که بچه هایشان گرم شده اند ، می توانند افتتاحیه مختصر مسابقه را تحمل کنند ، بنابراین ناز می شوند. منظور من این است که.

متأسفانه ، مسئول این بخش نیز خواسته های والدین و فرزندان را برآورده می کند ، بدون اینکه اصرار داشته باشد هنگام پوشیدن کت ، لباس گرم اضافی بپوشد تا با دو تیم آماده میدان شود.

برگزار کنندگان رسماً از هواداران و به ویژه از خانواده 3 فرزند عذرخواهی می کنند: “بازی BTC مسئولیت کامل را بر عهده می گیرد و از هواداران فوتبال و کسانی که نگران این حادثه ناگوار هستند عذرخواهی می کند.

برای اینکه کودک در هوای سرد 10 درجه ای شورت بپوشد ، برگزارکننده سوپرجام ملی چه می گوید؟  8

صبح امروز ، یکشنبه ، 10 ژانویه ، برگزارکنندگان از طریق تلفن از خانواده 3 کودک گفتند که آنها کاملا سالم و خوشحال هستند. برگزارکنندگان به نظارت بر سلامتی کودکان ادامه خواهند داد و در صورت بروز علائم غیرمعمول در سلامتی آنها ، با خانواده مسئولیت مراقبت از آنها را بر عهده خواهند گرفت.

واضح است که این یک رویداد بسیار ناگوار است و برگزارکنندگان نیز باید از تجربه یاد بگیرند تا از تکرار جلوگیری کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *