برای اولین بار ، ترامپ آشکارا شکست را پذیرفت و از انتقال صلح آمیز قدرت خبر داد

برای اولین بار ، ترامپ آشکارا شکست را پذیرفت و از انتقال صلح آمیز قدرت خبر داد

[ad_1]

تنها 13 روز مانده ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن روی کار می رود. اظهارات دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در ویدئوی اخیر امتیازات زیادی را قبل از ترک کاخ سفید نشان می دهد. “دولت جدید از 20 ژانویه روی کار خواهد آمد“ترامپ در یک فیلم ضبط شده در کاخ سفید گفت. “تمرکز من اکنون بر روی اطمینان از انتقال صاف ، منظم و روان قدرت است.”

ترامپ برای اولین بار علناً اعتراف کرده و انتقال مسالمت آمیز قدرت را اعلام کرده است

این اولین باری است که رئیس جمهور ترامپ از انتخابات 3 نوامبر علناً در مورد ناکامی خود صحبت می کند. عکس: توییتر

در هنگام گفتگو با مقامات ارشد ، یک مشاور کاخ سفید گفت که ترامپ فیلم را ضبط کرده است زیرا تهدید به تاخیر و احتمالاً استیضاح شده است. “من فکر می کنم این فیلم فقط به این دلیل ساخته شده است که بیشتر کارمندان ارشد آن در آستانه استعفا هستند و استیضاح قریب الوقوع است.”این مرد گفت. “این پیام و لحن باید در شب انتخابات ارائه می شد ، نه بعد از مرگ کسی.”

اعتراف ترامپ به شکست دو ماه پس از اطلاع از نتایج انتخابات و در میان درخواستهای فزاینده برای آزادی یا استیضاح رئیس جمهور صورت می گیرد. علاوه بر این ، مسائل حقوقی بیشتر و بیشتر حول دامن زدن به شورش ها برای حمله به پایتخت سنگ روز قبل است.

در این ویدئو ، آقای ترامپ با تأکید بر اینکه کشور باید به جلو حرکت کند ، خواستار “بهبود و آشتی” شد. اما او همچنین نقش خود را در فعال کردن گارد ملی در مبارزه با معترضانی که به ساختمان پارلمان هجوم بردند ، نادرست معرفی کرد. درست روز قبل ، او حتی این افراد را “بسیار خاص” خوانده بود.

(طبق CNN)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *