برایتان متاسفم

برایتان متاسفم

[ad_1]

با توجه به اخبار فوق کارگر جوانصبح 12 ژانویه ، آقای نگوین وانگ تان ، رئیس کمیته مردمی شهرداری Thanh Lam ، منطقه Thanh Chuong ، استان Nge An ، گفت که این منطقه اعلامیه ای را برای پیدا کردن شخصی برای رها کردن یک دختر تازه متولد شده توسط افراد در تپه کاج در کنار بزرگراه در یک شب سرد.

یک دختر 10 روزه در بزرگراهی در نیمه شب کره ای با نامه ای

پس از اطلاع از ترک این دختر ، بسیاری از زوجین نابارور برای درخواست فرزندخواندگی مراجعه کردند ، اما کمون منتظر پیام است تا هر از گاهی والدین کودک را پیدا کند تا طبق مقررات تسویه حساب کنند. عکس: FB

پیش از این ، در شامگاه 11 ژانویه ، سه نفر از شهر Vin به Tham Lam ، در دامنه یک تپه کاج ، یک دختر تازه متولد شده حدود 10 روزه را دیدند ، با یک سبد ، شامل لباس ، تعمیرات … من مجبور شدم به ایستگاه بهداشت شهرداری Thanh بروم لام تا گرم شود و از او مراقبت کند.

پس از دریافت این خبر ، پلیس Thanh Lam برای ضبط این حادثه حاضر شد و نامه ای را به آن پیوست كرد.

“از آنجا که خانواده نمی تواند از نوه حمایت کند ، از کسی بخواهید که این کودک را برای کمک بگیرد. بینهایت متشکرم! برایتان متاسفم ‘، محتوای یک نامه کتبی

این کودک در حال حاضر توسط افسران و سربازان اداره پلیس عمومی بزرگ شده و تحت مراقبت قرار می گیرد در حالی که منتظر است مقامات یکی از اقوام خود را پیدا کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *