برادر کوچکتر وضعیت بیمار کمدین هوی لین را فاش کرد ، شنیدن او بسیار دردناک بود

برادر کوچکتر وضعیت بیمار کمدین هوی لین را فاش کرد ، شنیدن او بسیار دردناک بود

[ad_1]

در آغاز برنامه گفتگو ، ژوان لان ویدئویی از Duong Trieu Vu و اعضای خانواده ، از جمله Hoai Linh ، تکرار کرد که پوست آنها را با شکنجه بیشتر نشان می دهد. این خواننده همچنین بیماری هایی را که هوی لین دارد مانند پدر و مادرش آشکار کرد.

برادر کوچکتر بیماری کمدین Hoi Lin 1 را فاش کرد

“آقای Hoai Linh بسیار افتخار می کند به پوست تخریب کننده مادرش ، حتی به بیماری قلبی مانند مادرش ، معده مانند پدرش درد می کند. Duong Triu Wu گفت: “مردم بیمار نمی شوند ، گاهی اوقات همه ضعیف هستند.”

برادر کوچکتر بیماری کمدین Hoi Lin 2 را فاش می کند

برادر کوچکتر بیماری کمدین Hoi Lin 3 را فاش می کند

Duong Triu Wu با به اشتراک گذاشتن جشن سال نو با یک خانواده پرجمعیت در آمریکا ، لحظه خوشی را به یاد آورد که همه جمع شدند ، بان چانگ را پختند و برای جشن گرفتن سن والدین خود ao dai پوشیدند.

این لحظات است که به برادر کوچکتر هوی لین کمک می کند ارزش های ارزشمند زندگی را از والدین خود بیاموزد. وی معتقد است که پول باعث خوشبختی مردم نمی شود و حتی داشتن پول بعید است چنین لحظات خوشی را بخرد.

برادر کوچکتر بیماری کمدین Hoi Lin 4 را فاش کرد

برخلاف Hoai Linh ، Duong Trieu Vu وقتی پدر و مادرش همه چیز را از دست دادند متولد شد. این خواننده به یاد آورد که او با مشکلات و فقر کافی در یک خوک متولد شد. با وجود Duong Trieu Vu ، او هرگز احساس محرومیت نکرد زیرا همیشه پر از عشق بود.

برادر کوچکتر بیماری کمدین Hoi Lin 5 را فاش می کند

Duong Trieu Vu متولد و بزرگ شده در یک خانواده سختگیرانه معتقد است که بزرگترین سرمایه ای که وی کسب کرده تحصیلات والدینش بوده است. روزی که خانواده برای استقرار به ایالات متحده نقل مکان کردند ، فقط دفتر خاطرات و 150 دلار.

برادر کوچکتر بیماری کمدین Hoi Lin 6 را فاش می کند

در پایان برنامه ، Xuan Lan و Duong Trieu Vu پیامی ارسال کردند که به والدین خود سخنان محبت آمیزی بدهند ، حتی اگر آنها می دانند فرهنگ ویتنامی برای نشان دادن کمی خجالتی است. به خصوص در سال 2020 ، زمانی که Covid-19 خشمگین است ، همه در ویتنام از کار کردن ، دور هم جمع شدن و دیدن یکدیگر خوشحال هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *