برادر هنرمند چی تای هنگامی که توسط شوهر توو فونگ مورد حمله قرار می گیرد از هوآی تام دفاع می کند

برادر هنرمند چی تای هنگامی که توسط شوهر توو فونگ مورد حمله قرار می گیرد از هوآی تام دفاع می کند

[ad_1]

اخیراً ، شبکه اجتماعی برای دون تیلور پر سر و صدا بود – شوهر خواننده Tu Fuong ، Hoai Tam را به آوردن مرحوم NS Chi Tai به ایالات متحده متهم کرد. قبل از حمله هوای تام توسط شوهر خواننده توو فونگ ، برادر هنرمند چی تای ، چی تین صحبت کرد.

برادر این هنرمند چی تای هنگامی که توسط همسرش توو فونگ 1 مورد حمله قرار گرفت از هوای تام دفاع کرد

وقتی تی وی از طرف دونگ تیلور مورد انتقاد قرار گرفت ، چی تین از هنرمند دفاع کرد. عکس اینترنتی

هنرمند چی تیان تأیید کرد: “هنرمند Hoai Tam کسی است که خانواده های Chi Tai و Fuong Credit از او خواسته اند مراسم خاکسپاری هنرمند فقید Chi Tai را ترتیب دهد. او فقط با رضایت خانواده اش کارها را انجام می دهد.

از اینکه ناتمام مانده اید متشکرم ، اما اکنون به دلایلی که قابل ذکر نیست توسط چندین نفر مورد حمله قرار گرفتید چه اتفاق غم انگیزی بود که هرگز انتظار وقوع آن را نداشتیم. “

برادر هنرمند چی تای هنگامی که توسط شوهر توو فونگ مورد حمله قرار می گیرد از هوای تام دفاع می کند 2

به تازگی ، هوای تام در کنار خانواده هنرمند چی تای بوده است. عکس اینترنتی

پیش از این ، هوای تام فوراً اقدام داونگ تیلور را كه در فرودگاه داوطلب شده بود برای فیلمبرداری محكوم كرد و سپس صحنه را به استقبال چی تای از هنرمند پخش كرد ، كه به دلیل سو upset تفاهم خانواده چی تیان را ناراحت كرد. هوای تام به اشتراک گذاشت: “مصاحبه گریه او را تماشا کرد ، قلب او را پاره کرد ، ارائه تصویر وام در ملاعام در حالی که وی در آنجا دروغ می گفت درست نبود. این مصاحبه کارمندان مراسم تشییع جنازه را به محکوم کردن YouTube و سرپوش گذاشتن بر عدم توانایی در درک مشکل ، صلاحیت های ضعیف ، ناآگاهی از شخصی که خانواده اش برای رسیدگی به امور تجاری مامور شده بودند ، هدایت کرد. “

برادر هنرمند چی تای هنگام حمله توسط همسر ثو فوونگ از هوای تام دفاع می کند 3

هوی تام و دونگ تیلور در عکس اینترنتی در شبکه های اجتماعی درگیرند

هوای تام از ارائه دیدگاه خود نمی ترسد: “من می دانم که شما می نشینید و جریان مستقیم من را تماشا می کنید تا 10 فیلم برای تماشای فیلم بسازید ، اما من مطمئن هستم که چیز بدی نگفته ام.” پیش از این ، شو فوونگ ، شوهر سابق ، ویدیویی را در یوتیوب منتشر کرد و ادعا کرد که هوای تام باید مدیون او باشد و فاش کرد که NS Hoai Linh از Hoai Tam پشتیبانی می کند.

علاوه بر سر و صدا کردن با Hoai Tam ، دونگ تیلور همچنین توسط خانم Thu Hoai به دلیل اقدام زنده در مقابل خواننده Van Quang Long مورد انتقاد قرار گرفت. او خانم Tu Hoi را رها نکرد ، شوهر خواننده Tu Fuong نیز با او در شبکه های اجتماعی جنگ کلمات را آغاز کرد و در پایان هیچ کس منصرف نشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *