برادرزاده او از طریق فتوشاپ به اینترنت رفت تا او را به میل خود و داستان احساسی موجود در آن عبادت کند

برادرزاده او از طریق فتوشاپ به اینترنت رفت تا او را به میل خود و داستان احساسی موجود در آن عبادت کند

[ad_1]

هنگام مراجعه به گروه “با تشکر از ویرایش عکس در فتوشاپ” ، بسیاری از افراد بلافاصله به فکر “عکسهای نیمه تمام” می افتند ، هنگامی که صاحب عکس “قربانی” “برادران” است که در شبکه های اجتماعی فتوشاپ می دانند. جشنواره

با این حال ، این گروه همیشه فقط عکس های سرگرم کننده نیستند ، بلکه دارای داستان های لمس کننده و گرم از مردم هستند. به ویژه ، اخیراً مردی عکسی از عبادت مادربزرگش را به لطف فتوشاپ در فیس بوک منتشر کرده است. این مرد جوان خیلی جاها مستقیماً س askedال کرد ، اما هیچ کس جرات قبول فتوشاپ را نداشت ، او برای درخواست کمک از طریق اینترنت رفت.

برادرزاده من به لطف عکس های موجود در فتوشاپ به وب پیوست تا او را مطابق خواست و داستان عاطفی پشت سرگذاشت

تصویر قبل از ویرایش عکس: فیس بوک

مرد جوان نوشت: “من می خواهم شما بهترین تصویر عبادت را به پدربزرگم بدهید. به من کمک کن تا چشمهای زیبایی به او بدهم. چون وقتی او زنده بود ، چشمانش نمی توانست ببیند ، بنابراین اکنون خانواده من می خواهند او کاملترین تصویر را داشته باشد.

تحت تأثیر پارسایی پسر. یک طراح ضمن به اشتراک گذاشتن داستان ، نقاشی داخلی مرد جوان را ویرایش می کند. معلوم شد مادربزرگ وقتی که داشت در حال امتحان بود ، فوت کرده است ، فقط یک عکس از او وجود دارد. از آنجا که او می خواست یک تصویر کامل از عبادت داشته باشد ، اما نمی توانست به کسی کمک کند ، این جوان برای کمک به او عکس را در فیس بوک قرار داد.

کسی که عکس خود را ویرایش کرد آقای N.Đ.T. پس از فارغ التحصیلی ، او عکس را قبل از – پس از داستان مهیج در گروه – منتشر کرد. این داستان همراه با برخی نظرات همکاران ، مورد ستایش بسیاری از جامعه آنلاین قرار گرفت.

برادرزاده او از طریق فتوشاپ به اینترنت رفت تا مطابق وصیت نامه خود و داستان احساسی 2 ، او را عبادت کند

تصویر پس از ویرایش عکسهای صفحه

پست آقای N.Đ.T به سرعت بیش از 41000 لایک با بسیاری از نظرات احساسی دریافت کرد. بسیاری از مردم احترام و تشکر خود را از N.Đ.T برای کمک به خانواده در حفظ بهترین تصویر از عزیزش ابراز داشتند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *