بدون رابطه ، نهت کیم آن تصمیم گرفت که با شوهر سابق خود “معاشرت” نکند ، حتی اگر مشترکات مشترکی داشته باشند؟

بدون رابطه ، نهت کیم آن تصمیم گرفت که با شوهر سابق خود “معاشرت” نکند ، حتی اگر مشترکات مشترکی داشته باشند؟

[ad_1]

پس از طلاق ، نهت کیم آن با داستان نبرد حضانت با همسر سابق خود توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرد. اگرچه همسر سابق او بو لاک اکنون وظیفه مراقبت از کودک را به عهده دارد ، نات کیم آن حق دیدن کودک را دارد. بارها ، خواننده به سختی همسر سابق و خانواده خود را “متهم” كرد كه امكان ملاقات و بیرون رفتن با فرزندانش برای او وجود ندارد.

نهت کیم آن تصمیم گرفت که نکند
Nhat Kim Anh و Buu Loc هنوز بسیار شور بودند

اخیراً ، نات کیم آنه برای دیدار با پسرش به مسافرت به کان تو ادامه داد. لازم به ذکر است که شوهر سابق وی بو لاک نیز در هنگام گردش حضور داشت. عمل بو فوک با مادر و دختر فریاد می کشد تا پسر را خوشحال کند و همسر را برای مراقبت از کودک “کنترل” کند.

نهت کیم آن تصمیم گرفت که نکند
بازیگر “صدای رعد و برق در باران” پسرش را از ته قلب دوست دارد

با درگیری های فراوان در ازدواج و به ویژه پس از طلاق ، دادرسی حضوری پر سر و صدا ، نات کیم آن و همسر سابق او درگیری های بسیاری دارند. اگرچه هر دو طرف فرزندانشان را وادار می کنند که بیرون بروند و لحظات خوش فرزندشان را منتشر کنند ، آنها مصمم هستند که با هم “پاتوق” نکنند و تصویر یکسانی ندارند.

نهت کیم آن تصمیم گرفت که نکند
پسر از بیرون رفتن با پدر و مادرش هیجان زده است

نات کیم آنه با تاجر بوو لو ازدواج کرده است ، در سال 2014 ازدواج کرده و یک پسر به نام بوو لانگ دارد. تا ژوئن 2019 ، زوجین طلاق خود را تأیید کردند و از آن پس مبارزه برای حضانت زوجین بر سر فرزندانشان سر و صدای روزنامه را به پا کرد.

نهت کیم آن تصمیم گرفت که نکند

در طول دادگاه و حضانت ، نات کیم آن بارها و بارها بو لاک را به جدایی از مادر شدن متهم کرد و دیدن کودک را دشوار کرد. در پاسخ به اتهامات همسر سابقش ، بو لاك ، گفت كه نات كیم آن مردی بود كه داستان می ساخت و از او می خواست برای جلوگیری از صدمه زدن به فرزندانش “اقدام” نكند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *