بدن زیبا را به عنوان “تندیس” Dilraba Dilra در یک سری طرح های بریده شده مشاهده کنید

بدن زیبا را به عنوان “تندیس” Dilraba Dilra در یک سری طرح های بریده شده مشاهده کنید

[ad_1]

Dilraba Dilra یکی از معروف ترین دان های 9x در چین است. ستاره زن علاوه بر توانایی های بازیگری “درجه یک” ، با چهره زاویه دار و فرم بدن “استاندارد” خود را در صنعت مد نیز متمایز کرد. Dich Le Nhiet Ba به نماد مد در کشور میلیاردها نفر تبدیل شده و مدام مورد توجه خانه های مد پیشرو قرار گرفته است.

بدن زیبا را همانطور ببینید

این بازیگر که “آفتاب پرست” Cbiz نامیده می شود ، همیشه می داند چگونه ظاهر خود را تازه کند. وقتی او لطیف است ، وقتی سکسی و حتی مخرب است ، Heat Ba همیشه با حضور در تماشاگر مخاطب را متعجب می کند.

بدن زیبا را به عنوان

با این وجود ، بیش از هر چیز ، سبک سکسی و زنانه بیش از هر سبکی مجذوب کاربران شبکه می شود. به همین دلیل افراد زیبا می دانند که چگونه مخاطب را راضی کنند ، اغلب در طراحی های ظریف با سینه های بریده ظاهر می شوند.

بدن زیبا را به عنوان

در طرح متالیک جولی وینو همراه با صندلهای استوارت وایتزمن ، Dilraba Dilra با تصویر یک ملکه زیبا ظاهر می شود. طراحی فلزی همراه با جلوه نور ، پوست سفید بی عیب و نقص را افزایش می دهد.

بدن زیبا را به عنوان

قسمت پشت آن عمیقاً بریده شده و جزئیات شکاف ، شکل باریک او را نشان می دهد. لهجه هایی مانند پشت لخت ، ترقوه و پاهای بلند باعث می شود کاربران شبکه نتوانند چشم خود را از آنها بردارند.

بدن زیبا را همانطور ببینید

مو یک موی شسته و رفته است ، و ریش ریش میگو در ترکیب با گوشواره های نقره ای بی تفاوت است تا چهره ستاره زن را بدون گوشه های مرده تأکید کند.

بدن زیبا را به عنوان

لباس Rasario با رنگ اصلی به عنوان رنگ اصلی ، ظاهری مرموز دارد. طراحی جام سینه ، لهجه ای را برای “تپه های جزیره” با یک گردنبند کاملاً متصل ایجاد می کند.

بدن زیبا را به عنوان

زیبایی 29 ساله او واقعاً لذت بخش است. به نظر می رسد تمام علائم سن برای Dilraba Dil وجود ندارد.

بدن زیبا را به عنوان

Dich Le Nhiet Ba هنگام مخلوط کردن جواهرات Piaget به همان رنگ طرح آلبرتا فرتی ، به عنوان یک موزه خجالتی بود. مجموعه ای از عبارات و هاله ای بسیار تنگ ، مقایسه اغراق آمیز بازیگر زن متولد 1992 به عنوان یک ملکه زیبا نیست.

بدن زیبا را به عنوان

با پوشیدن مخمل مجلل Poem در یک مراسم ، اندکی بعد این طرح در سیستم عامل های تجارت الکترونیکی در چین به فروش رسید. به قول معروف: “هرچه می پوشید” ، او در گروه ستاره های زن گران قیمت در تبلیغات تجاری قرار دارد و نماینده ترین فرد در چین است.

بدن زیبا دلرابا را به عنوان

Dilraba Dilra در لباس Reem Acra هم سکسی است و هم زیبا. فقط آرایش سبک ، زیبایی “شاهزاده خانم کوچک” هنوز بسیاری از پسران را عاشق می کند.

بدن زیبا را به عنوان

این بازیگر از طرح های زیادی استفاده می کرد که سینه های جنی پکام را چاپلوس می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=3XIka-y3sdY

عکس: اینترنت عمومی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *