با هزینه 400000 برای خرید صحنه های کوچک برای بازی Tet ، جوانان باعث خنده کاربران شبکه می شوند زیرا نمی توانند بیشتر جعل کنند

با هزینه 400000 برای خرید صحنه های کوچک برای بازی Tet ، جوانان باعث خنده کاربران شبکه می شوند زیرا نمی توانند بیشتر جعل کنند

[ad_1]

فقط یک ماه به سال نو میلادی باقی مانده است ، جو آماده سازی در حال حاضر شلوغ است ، به ویژه مکان های فروش مراحل کوچک ، گیاهان زینتی ، گل های Tet. به طور فزاینده ای ، مدل های بونسای جمع و جورتر هستند تا دکوراسیون خانه را تسهیل کنند. به غیر از مدل های زیبا ، مدل های سرگرم کننده زیادی نیز به دلیل جعلی بودن برای بینندگان وجود دارد.

با هزینه 400000 برای خرید صحنه های کوچک برای بازی Tet ، جوانان باعث خنده کاربران شبکه می شوند زیرا نمی توانند بیش از 1

تصویر یک درخت سیب تزئینی باعث خنده بسیاری از افراد می شود زیرا خنده دار است (عکس توسط KSC)

به تازگی ، یک فرد بزرگسال سال گذشته هنگامی که عکسی از بونسای خانواده اش پخش شد ، جامعه آنلاین را خنداند. بر این اساس ، مرد جوان به جای بازی کومکوات و هلو ، با جسارت یک سیب قرمز با شکلی خاص خریداری کرد. اگرچه ساقه آن کوتاه ، لجباز است و برگهای زیادی ندارد ، میوه آن درست نیست.

با هزینه 400000 برای خرید صحنه های کوچک برای بازی Tet ، جوانان باعث خنده کاربران شبکه می شوند زیرا نمی توانند بیش از 2

فرم بونسای خانگی مشابه (عکس FB)

فقط با نگاه کردن به بسیاری از افراد می توان گفت که این شاخه های جعلی ، واقعی و سیب واقعی هستند ، اما این دو گونه با هم ارتباط ندارند. بنابراین بسیاری از مردم نمی توانند جای تعجب داشته باشند که چرا جوان مذکور می تواند پول خود را برای خرید خرج کند.

مرد جوان شوخ طبع اعتماد کرد: “درخت خانواده من سال گذشته. 400 هزار. با دانستن اینکه این جعلی است ، اما خوب به نظر می رسد ، من هنوز آن را خریداری می کنم. تائو ، به طور مداوم کامکوات ، بنابراین اقوام و دوستان برای جشن سال نو به خانه می روند ، همیشه 5 دقیقه بخندید به دلیل این درخت زیبا “.

جوانان با هزینه 400000 برای خرید مینی صحنه برای بازی تت ، افراد اینترنتی را مسخره می کنند زیرا نمی توانند بیش از 3

در بخش نظرات ، بونسای خنده دار جوانان بسیار مورد توجه جامعه آنلاین قرار گرفت ، همه از شکل غیرمجاز “جعلی” درخت خندیدند. برخی از نظرات حتی به شوخی گفتند ، شاید مالک به اندازه تعداد میوه های درخت جوانه بخواهد ، بنابراین او فقط آن را خریده است.

با هزینه 400000 برای خرید صحنه های کوچک برای بازی Tet ، جوانان باعث خنده کاربران شبکه می شوند زیرا نمی توانند بیش از 4

کمبود اسباب بازی ، شراب یا کلم با چوب بونسای (عکس FB)

با هزینه 400000 برای خرید صحنه های کوچک برای بازی Tet ، جوانان باعث خنده کاربران شبکه می شوند زیرا نمی توانند بیش از 5

دلپذیر و راحت برای پخت و پز (عکس FB)

بسیاری از حساب ها نیز در نمایش عکس های بونسای منحصر به فرد خود دریغ نمی کنند. این همچنین برای بسیاری از خانواده هایی که می خواهند در این سال جدید یک بونسای منحصر به فرد بازی کنند ، یک پیشنهاد منحصر به فرد محسوب می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *