با نوشیدن چند قوطی آبجو بعد از پایان سال ، دختر 23 ساله با حقوق نیم ماه پرواز می کند

با نوشیدن چند قوطی آبجو بعد از پایان سال ، دختر 23 ساله با حقوق نیم ماه پرواز می کند

[ad_1]

اواخر 3 ژانویه ، پلیس راهنمایی و رانندگی – پلیس منطقه 1 ، شهر هوشی مین ، پستی را برای اندازه گیری غلظت الکل در کاربران جاده در خیابان Hoang Sa ، اداره دا کائو ایجاد کرد.

در طول 1 ساعت کاری ، گروه کاری بیش از 20 موتورسیکلت را برای اندازه گیری الکل دعوت کرد. گروه کار با دیدن اینکه خانم N. (23 ساله از Kien Jiang) دوستانش را با بیهوشانه بیاورد ، از او برای اندازه گیری الکل دعوت کرد.

بعد از پایان سال چند قوطی آبجو بنوشید ، دختر 23 ساله نیمی از حقوق ماهانه پرواز می کند 1

با دعوت از بیش از 20 برابر موتورسیکلت برای اندازه گیری میزان الکل ، 5 مورد وجود دارد که سابقه کیفری به دلیل نقض محتوای الکل ایجاد می شود. عکس: PV

در نتیجه آزمایش ، خانم N. دارای مقدار الکل 0.37 میلی گرم در لیتر هوای تنفسی است ، با تخلف فوق این دختر 4.5 میلیون VND جریمه می شود ، 23 ماه از داشتن گواهینامه رانندگی محروم می شود ، وسیله نقلیه موقتاً بازداشت شده 7 روز.

بعد از پایان سال چند قوطی آبجو بنوشید ، دختر 23 ساله با نصف حقوق ماهانه پرواز می کند 2

بسیاری از مردم گفتند که از شنبه شب (یعنی 2 ژانویه) تا صبح یکشنبه (3 ژانویه) 5 قوطی آبجو می نوشند ، به لام دونگ می روند و سپس به شهر هوشی مین برمی گردند ، اما هنوز بدون الکل نیستند. عکس: PV

علاوه بر این ، یکی دیگر از دوستان همراه گروه خانم N. نیز توسط پلیس راهنمایی و رانندگی برای اندازه گیری الکل دعوت شد ، در نتیجه محتوای الکل 0.37 میلی گرم در لیتر هوای تنفسی بود ، با تخلف فوق ، این شخص جریمه 4 5 میلیون VND ، گواهینامه رانندگی برای 23 ماه ، توقیف موقت یک وسیله نقلیه به مدت 7 روز.

خانم ن گفت من دوست دخترم را به مهمانی با شرکت بردم و اعتراف کردم که او آخر سال آبجو نوشید. وقتی آنها با دوستانشان به خانه برگردند ، توسط گروه کاری مجازات خواهند شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *