با لگد زدن مداوم در شبکه های اجتماعی ، Dui Man با یک چیز جذاب و شگفت آور Tuan Hung را به یاد او آورد

با لگد زدن مداوم در شبکه های اجتماعی ، Dui Man با یک چیز جذاب و شگفت آور Tuan Hung را به یاد او آورد

[ad_1]

در تجارت نمایشی ویتنام ، Dui Man و Tuan Hoon روابط نزدیک داشتند و خود را برادر می دانستند. با این حال ، اختلافات در شبکه های اجتماعی منجر به از بین رفتن این ارتباط شد.

لگد زدن مداوم در شبکه های اجتماعی ، Dui Man با تأیید عنوان 1 ، Tuan Hung را یادآوری کرد

این جنجال ها سالها طول کشید و فقط در سال 2017 فوران کرد ، زمانی که توان هونگ و Dui Man به طور مداوم در شبکه های اجتماعی به یکدیگر حمله می کردند. حتی در آن زمان ، بسیاری از مردم فکر می کردند که هر دو خود را می کشند تا مانند “کولی ها” رفتار کنند. خوشبختانه ، این حادثه پیش از آنکه زیاد از حد دور شود متوقف شد. با این حال ، از آن زمان ، Dui Man غالباً با سخنان کنایه آمیز در شبکه های اجتماعی از Tuan Hoon یاد کرده است.

Dui Man که مرتباً در شبکه های اجتماعی تکان می خورد ، Tuan Hung را با یادآوری 2 یادآوری کرد

Dui Man که مرتباً در شبکه های اجتماعی تکان می خورد ، Tuan Hung را با یادآوری 3 یادآوری کرد

مدتی برو صدا دوران سیاه سرخ دیگر این عادت را اعمال نکنید. حتی اخیراً او با اعتراف صمیمانه با توآن هون مخاطبان را غافلگیر کرد.

در طول نمایش در شهر هوشی مین ، این خواننده مرد اهل Hai Fong بود با خجالت گفت: “در اینجا ، دوی مانه دوست دارد آهنگی را بفرستد که دوی مانه در مورد برادرش نوشته است ، اما مدتهاست که دیگر جرات تماشای آن را ندارد. در واقع ، دوی من واقعا این برادر را دوست دارد. در فیس بوک اذیت می شود.”

لگد زدن به طور مداوم در رسانه های اجتماعی ، Dui Man به Tuan Hung یادآوری کرد ، و اعتراف کرد 4

وقتی او در مورد اینکه جرات نکرد به صورت Tuan Hung نگاه کند صحبت کرد ، Dui Man همچنان به لبخند زدن ادامه داد و سپس دست خود را برای خاراندن سرش دراز کرد. مدتی منتظر می ماند تا مخاطبان دستانشان را بزنند و تشویق کنند ، Dui Man جمله ای را در آهنگ “البته عشق” خواند.

Dui Man که دائماً به شبکه های اجتماعی برخورد می کرد ، Tuan Hong را یادآوری کرد و به طرز شگفت انگیزی 5 را جذب کرد

دوی مانه ادامه داد: “در اینجا دوی مانه به خواندن ترانه دی دنگ عشق ادامه خواهد داد. این ترانه دوی مانه دوست دارد به برادرش Tuan Hong ارائه دهد.” این زمان نادر است که Dui Man آشکارا Tuan Hung را در ملا عام یادآوری می کند ، او همچنین از نزدیک او را با نام “برادر” صدا می کند.

لگد زدن به طور مداوم در رسانه های اجتماعی ، Dui Man با قبول 6 ، Tuan Hung را یادآوری کرد

با سخنان ملایم با ذکر ناگهانی Tuan Hong ، آیا روابط هر دو پس از یک سری موج طبیعی است؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *