با روشهای مزوتراپی برای زیبایی آشنا شوید

با روشهای مزوتراپی برای زیبایی آشنا شوید

[ad_1]

درباره مزوتراپی زیبایی 1 بیاموزید

علاوه بر جراحی تهاجمی ، امروزه مزوتراپی در کارهای زیبایی برای داشتن چهره ای زیبا و اندامی زیبا ، به دلیل اثربخشی و همچنین ایمنی ، به تدریج اعتماد بسیاری از افراد را جلب کرده است.

مزوتراپی که به آن Meso / micro تزریق نیز می گویند ، یک عمل زیبایی غیرتهاجمی است. دکتر میشل پیستور (فرانسه) این اصطلاح را در سال 1958 ابداع کرد. تکنسین های سالن Hoa Anh ویتامین ها ، اسید هیالورونیک ، آنزیم ها ، هورمون ها و عصاره های گیاهی را برای کمک به مبارزه با پیری و سفت شدن پوست و همچنین از بین بردن چربی اضافی بسته به از ناحیه پوست تزریق شده

با روش های زیبایی مزوتراپی 2 آشنا شوید

مزوتراپی می تواند به شما کمک کند:

1. بهبود آکنه ، جوش های آکنه و منافذ بزرگ پوست

از ترکیبات ویتامین برای بهبود زخم های آکنه ، آکنه و منافذ بزرگ پوست بسیار استفاده خواهد شد. این مواد مغذی به طور همزمان بر روی پوست اثر مغذی دارند ، در حالی که روند از بین بردن سبوم را تعدیل می کنند ، به سرعت آکنه را بهبود می بخشند.

2. چربی از دست دهید

مقدار چربی سوخته به انرژی مفید برای حرکت بدن ، سرکوب اشتها و محدود کردن کالری بیش از حد در بدن تبدیل می شود.

3. رشد مو را تحریک می کند

غلبه بر عدم تعادل هورمونی در فولیکول های مو و اطراف آن. مواد مغذی مو را فراهم می کند ، گردش خون در پوست سر را بهبود می بخشد.

4. پوست را سفت کنید ، از پیری جلوگیری کنید

هدف از مزوتراپی کمک به افتادگی نواحی پوستی در افراد 30-40 ساله است. به پوست افتاده و شل شده در اعماق داخل نزدیک شوید و پوست را از ریشه بازسازی کنید.

با روش های زیبایی مزوتراپی 3 آشنا شوید

5. مراقبت صاف از پوست سفید

مخلوط های سفید کننده اغلب شامل مواد سفید کننده ، ضد رنگدانه ، کک و مک ، هر دو حاوی گلوتاتیون است که دارای اثر سم زدایی ، غلظت بالای ویتامین C برای جلوگیری از اکسیداسیون است و ترانس آمین برای درمان ملاسما تأثیر دارد. مواد فعال تولید کلاژن و سلول ها را تحریک می کنند ، 50٪ از تولید ملانین را مهار می کنند و اثر سفید کنندگی طولانی مدت را حفظ می کنند.

تکنسین های سالن زیبایی Hoa Anh بر اساس ضایعات پوستی ، اهداف و نیازهای مشتری برای برنامه ریزی یک مسیر دقیق کار می کنند. معمولاً جوان سازی پوست با Meso به چند مرحله کوتاه تقسیم می شود. فاصله زمانی بین این دوره ها معمولاً طی چند هفته تغییر می کند. چندین ماه پس از تجربه فرد لازم است که از روش بازیابی و تثبیت پوست استفاده کند.

با روش های زیبایی مزوتراپی 4 آشنا شوید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *