با رنگ آمیزی بازار ارز مجازی ، ثروت الون ماسک یک شبه 3.6 میلیارد دلار تبخیر شد

با رنگ آمیزی بازار ارز مجازی ، ثروت الون ماسک یک شبه 3.6 میلیارد دلار تبخیر شد

[ad_1]

مطابق با بلومبرگدر پایان جلسه معاملات 18 مه (به وقت ویتنام) ، سهام تسلا پس از یک دوره آشفته هفته گذشته ، 2.2٪ سقوط کرد. در نتیجه ، دارایی مدیر عامل شرکت ایلان ماسک از 3.6 میلیارد دلار به 160.6 میلیارد دلار “پرواز” کرد.

رنگ آمیزی بازار ارز مجازی ، ثروت الون ماسک
پس از آنکه ایلون ماسک ، میلیاردر در توییتر اشاره کرد که تسلا می تواند ارز رمزنگاری شده قبلی را بفروشد ، قیمت بیت کوین به پایین ترین سطح سه ماهه سقوط کرد.

پس از سقوط ثروت او در ماه ژانویه 24 درصد از بالا ، صاحب شرکت خودروسازی تسلا رسماً مقام دوم ثروتمندترین فرد جهان را از میلیاردر برنارد آرنو ، رئیس گروه کالاهای لوکس از دست داد. فرانسه LMVH.

رنگ آمیزی بازار ارز مجازی ، ثروت الون ماسک
ایلان ماسک به دستکاری قیمت ارز مجازی متهم است ، کارشناسان و سرمایه گذاران ارزهای مجازی به طور فزاینده ای عصبانیت خود را از این میلیاردر ابراز می کنند.

در اوایل ژانویه ، رئیس تسلا با ثروت 209 میلیارد دلاری عنوان ثروتمندترین مرد کره زمین را کسب کرد ، پس از آنکه سهام این شرکت برای اتومبیل های برقی تسلا نزدیک به 750 درصد افزایش یافت.

در همین حال ، ثروت میلیاردر برنارد آرنو – که به تازگی در جایگاه دومین مرد ثروتمند کره زمین قرار گرفته است امسال 46.8 میلیارد دلار افزایش یافته و به 161 میلیارد دلار رسیده است ، یعنی حدود 400 میلیون دلار بیشتر از الون ماسک.

دو هفته گذشته برای الون ماسک یک زمان پر فراز و نشیب بود ، زیرا او بازار ارزهای رمزنگاری شده را قرمز رنگ کرد و پس از اعلام توقف پذیرش تسلا از پرداخت بیت کوین ، قیمت بیت کوین را 15 درصد افزایش داد.

رنگ آمیزی بازار ارز مجازی ، ثروت الون ماسک
ایلان ماسک فقط با چند توییت در آخر هفته روی همه خریداران بیت کوین تأثیر می گذارد.

در آخر هفته ، میلیاردر این فن آوری دوباره وارد بازار بیت کوین شد و اشاره کرد که تسلا می تواند تمام بیت کوین خریداری شده را بفروشد (ارزش 1.5 میلیارد دلار هنگام خرید). در 17 مه اما او تأیید کرد که تسلا بیت کوین نفروخته است.

از ساعت 9 صبح روز 18 مه ، قیمت بیت کوین در Coinmarketcap.com به 44603 کاهش یافته است ، یعنی 1.42 درصد کمتر از 24 ساعت قبل و تقریباً 21 درصد در یک هفته.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *