با دیدن یک زیر بغل با دو کودک که سخت کار می کنند ، برادر دوقلوی ها هو می خواهد مسئولیت مراقبت از کیم لی را به عهده بگیرد

با دیدن یک زیر بغل با دو کودک که سخت کار می کنند ، برادر دوقلوی ها هو می خواهد مسئولیت مراقبت از کیم لی را به عهده بگیرد

[ad_1]

به تازگی ، خواننده Ho Ngoc Ha ، با نشان دادن یک عکس سکسی از یک بیکینی ، قادر به 1 بغل 2 کودک ، توجه ها را به خود جلب کرد. پیوست تصاویر مادر سه فرزند می نویسد: “آیا می توانم حدس بزنم شب گذشته می توانی بخوابی؟” تختخواب مرتب من الان کجاست؟

هاو هو با دیدن 1 زیر بغل و 2 بچه اش که سخت کار می کنند ، می خواهد مسئولیت مراقبت از کیم لی 1 را به عهده بگیرد

بلافاصله پس از انتشار ، بسیاری از دوستان ، همکاران ، طرفداران از بدن صاف خواننده تعریف کردند ، نوزادان خوابیده بسیار زیبا به نظر می رسند …. به ویژه ، نظرات BB Tran توجه بیشتری را به خود جلب کرد. هر دو.

هاو هو با دیدن یکی از زیر بغل هایش به همراه دو کودک که سخت کار می کنند ، می خواهد مسئولیت مراقبت از کیم لی 2 را به عهده بگیرد

بی بی تران بارها در نقش Ho Ngoc Ha بازی کرده است.

بی بی ترن با دیدن اینکه زیر بغل های 2 کودک شلوغ به نظر می رسد ، بلافاصله پیشنهاد می کند … پرستار بچه باشد. اما بازیگر به جای مراقبت از کودک برای حمایت از بزرگترها ، مسئولیت را بر عهده می گیرد …

“آیا شما به یک پرستار کودک نیاز دارید؟ کشور من دارای خدمات پشتیبانی شوهر است که به مادران کمک می کند تا پوشک بگیرند ، مراقب ، ملاحظه و شوهر خود را مانند شوهرشان دوست داشته باشند. در صورت لزوم ، کشور من می تواند بلافاصله آن را ترتیب دهد.”پیشنهاد BB.

هاو هو با دیدن 1 زیر بغل خود با 2 فرزند سخت کوش ، می خواهد مسئولیت مراقبت از کیم لی 3 را به عهده بگیرد

BB Tran که خود را به عنوان یکی از طرفداران Ho Ngoc Ha معرفی می کند ، بارها توسط خواننده دعوت شده است تا بسیاری از برنامه های زنده خود را تماشا کند.

مادر هو نگوک ها قبل از “صداقت” نوجوانان در جواب “گل آلود” ، “لطفا عجله کن” دریغ نمی کرد.

هاو هو با دیدن یک زیر بغل با دو کودک که سخت کار می کنند ، می خواهد مسئولیت مراقبت از کیم لی 4 را به عهده بگیرد

سبک های شیک ، اشرافی ، سکسی ها هو … توسط رهبر سابق BB&BG تقلید می شود ، که هواداران را هیجان زده می کند.

وقتی به او گفتند که می خواهد قلبش را برهاند ، بی بی ترن بلافاصله چمدانش را بست. “خوب ، پس ، اجازه دهید من با همه چیزهایی که لازم دارم فوراً به خانه بروم.”

مکالمه طنز آمیز BB Tran هزاران نماد “هاها” را نشان داد که علاقه نشان می دادند.

BB Tran رهبر گروه طنز BB&BG است ، وی با جامعه آنلاین ، به ویژه طرفداران Ho Ngoc Ha بسیار آشنا است. وی بسیاری از محصولات تقلیدی دیگر را از ترانه های خواننده متولد 1984 مانند “برای زندگی” ، “عزیز سابق” ، “مرا در عشق نگه دارید” ساخته است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *