با دوچرخه از خانه خارج شد ، 21 روز بعد دانش آموزی از های فونگ در وین لانگ پیدا شد

با دوچرخه از خانه خارج شد ، 21 روز بعد دانش آموزی از های فونگ در وین لانگ پیدا شد

[ad_1]

مطابق با دن سه و خانواده و جامعهدر صبح 4 ژانویه 2021 ، طبق گفته مقامات منطقه Duong (شهر های فونگ) ، خانواده NTMD او را در Vinh Long City ، استان Vinh Long پیدا کردند.

پیش از این ، خانواده NTMD (دانش آموز کلاس 9 دبیرستان Quoc Tuan) ناپدید شدن وی را به مقامات محلی اعلام کرد. به طور مشخص ، سحرگاه روز 13 دسامبر ، دکتر از خانه خارج شد و نامه ای را ترک کرد.

وقت رفتن است ، این دانش آموز تلفن همراه خود نیاورد ، دوچرخه و کوله پشتی صورتی رنگ به همراه داشت.

دختر دبستانی های فونگ که با دوچرخه از خانه خارج می شد بعد از 21 روز در وین لانگ پیدا شد

دانشجو D. پس از 21 روز ناپدید شدن با خانواده اش تماس گرفت. عکس های خانوادگی ارائه دهید

خانواده D به طور مداوم در حال جستجو در مناطق اطراف هستند ، در بسیاری از رسانه ها برای یافتن او تبلیغ می کنند. خانواده وی نیز به همکلاسی های خود اطلاع داده و به کلانتری مراجعه کردند ، حتی در شبکه های اجتماعی درخواست کمک کردند ، اما برای بسیاری از روزها هنوز اطلاعاتی در مورد D. دریافت نکردند.

در حالی که 21 روز مانده بود ، D. ابتکار عمل را برای تماس با خانواده اش گرفت. این خانواده هم اکنون در حال پرواز به وین لانگ هستند تا او را به خانه ببرند.

پیش از این ، دکتر از طریق شبکه های اجتماعی ، مرد جوانی را می شناخت و با او ارتباط برقرار می کرد ، بنابراین خانواده او بی زبان شدند. پس از خروج از خانه ، اقوام با ما تماس گرفتند ، اما مرد جوان گفت که وی ملاقات نکرده یا نمی داند این دانشجو کجاست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *