با داشتن پول ، آنها نمی توانند واکسیناسیون Covid-19 را دریافت کنند ، دو زن و شوهر ثروتمند که تظاهر به فقیر بودن می کنند “میانبر” می روند

با داشتن پول ، آنها نمی توانند واکسیناسیون Covid-19 را دریافت کنند ، دو زن و شوهر ثروتمند که تظاهر به فقیر بودن می کنند “میانبر” می روند

[ad_1]

اپیدمی کوید -19 در جهان هنوز روند بسیار پیچیده ای را پشت سر می گذارد و هر روز بر تعداد عفونت های جدید افزوده می شود. بنابراین ، در بسیاری از مناطق ، افراد با Covid-19 واکسینه شده اند. با این حال ، همه مناطق با این نوع واکسن واکسینه نشده اند ، و این امر منجر به ظهور افرادی می شود که در سکونتگاه های دارای اولویت مخلوط می شوند تا از بیماری های همه گیر جلوگیری کنند.

نه تنها افراد فقیر ، کم درآمد ، ثروتمندان که در مناطق واکسینه شده در اولویت نیستند ، قادر به خرید این سرویس نخواهند بود. اخیراً ، کادر پزشکی کشف کردند که یک مدیرعامل ثروتمند و همسرش “میانبر” واکسیناسیون را انجام داده اند.

با داشتن پول ، آنها نمی توانند واکسیناسیون Covid-19 را دریافت کنند ، دو زن و شوهر ثروتمند که تظاهر به فقیر بودن می کنند
زن و شوهر رادنی بیکر و کاترین. عکس: نیویورک پست

به گزارش گاردین ، ​​رادنی بیکر ، رئیس اجرایی در ونکوور و همسرش ، کاترین بازیگر زن ، در 19 ژانویه به وایت هورس در نزدیکی آلاسکا ، مرز ایالات متحده آمریکا نقل مکان کردند. در اینجا از آنها به همراه سایر گردشگران خواسته شد که به مدت 14 روز در قرنطینه قرار بگیرند.

با این حال ، فقط دو روز بعد ، بیکر و همسرش یک هواپیمای شخصی اجاره کردند و در بیور کریک فرود آمدند. این یک جامعه منزوی است که فقط حدود 100 نفر جمعیت دارد. هدف آنها در این مکان این است که Beaver Creek به دلیل شرایط پزشکی دشوار و بسیاری از سالمندان برای واکسیناسیون Covid-19 در اولویت است.

در اینجا این زوج به دروغ گفتند که او کارمند متل محلی است و به واکسیناسیون Covid-19 تسلیم شد. وقتی تزریق به پایان رسید ، هر دو به سرعت به Whitehorse بازگشتند. آنچه باعث باز شدن جفت مدیران عامل می شود به دلیل … هاله این دو است. ثروت به نوعی تابش می کند که آقای بیکر و همسرش را به کادر پزشکی شک می کند. پس از تأیید با متل ، این کارمند به مقامات محلی گزارش می دهد.

با پول ، آنها نمی توانند واکسیناسیون Covid-19 را دریافت کنند ، این زن و شوهر فقیر از
در هنگام تلاش برای بازگشت به ونکوور ، محققان به سرعت آنها را در فرودگاه وایت هورس پیدا کردند. عکس: گاردین

هر دو می توانند مجازات های اداری یا حبس دریافت کنند. حداکثر جریمه ای که برای آنها پیش خواهد آمد 1150 دلار در هر نفر (حدود 26.5 میلیون VND) یا شش ماه زندان یا هر دو است. پس از کشف این رفتار ، بیکر مجبور به استعفا از سمت مدیرعامل 24/1 شد. این زوج انتقادات زیادی را نیز از سوی افکار عمومی این کشور دریافت کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *