با انتشار عکس هایی از گذشته ، این دختر در یک زن و شوهر با رئیس جمهور Taobao به دلیل “آلوم” مورد انتقاد قرار گرفت ، قادر به کنار آمدن با روح “عدالت” نیست

با انتشار عکس هایی از گذشته ، این دختر در یک زن و شوهر با رئیس جمهور Taobao به دلیل “آلوم” مورد انتقاد قرار گرفت ، قادر به کنار آمدن با روح “عدالت” نیست

[ad_1]

تقریباً یک سال پیش ، شبکه اجتماعی چین به مثلث عشقی این زوج ، رئیس Taobao Tuong Pham منتقل شد – دونگ هوآ هوآ با دختر داغ شبکه Truong Dai Dich.

پس از علنی شدن داستان دوست یابی Tuong Fan و Truong Dai Dich ، دختر داغ مشهور آنلاین چینی مورد انتقاد شدید شهروندان قرار گرفت. ظاهر زیبای Truong Dai Dich غیرقابل انکار است ، اما هنگامی که روی ترازو قرار می گیرد ، بیشتر آنها معتقدند که زیبایی جوان نمی تواند از نظر خلق و خوی و استعداد با خانه دونگ Hoa Hoa کنار بیاید.

ارسال عکس از گذشته ، دختر داغ ، همراه با رئیس جمهور Taobao ، به دلیل

ماجرای عشق رئیس جمهور Taobao یک بار در شبکه اجتماعی چین سر و صدا ایجاد کرد

اخیراً ، با انتشار عکس هایی از گذشته در شبکه های اجتماعی ، Truong Dai Dich با سبک مد کمی جذاب تر توجه را به خود جلب کرد. در آن زمان ، دختر داغ هنوز سبک خود را شکل نداده بود ، به علاوه یک چهره کمی تیره.

این تصاویر بلافاصله بحث در مورد مقایسه زیبایی گذشته دونگ هوآ هوآ با “سه نفری کوچک” تروونگ دای دیچ را در پی داشت. بیشتر مردم فکر می کنند که زیبایی Truong Dai Dich از قبل زیباست ، اما این زیبایی کاملاً محبوب است ، هیچ چیز استثنایی و متفاوتی با Dong Hoa Hoa ندارد.

با ارسال عکسهایی از گذشته ، دختر همسری با رئیس جمهور Taobao به دلیل

با انتشار عکسهایی از گذشته ، دختر زوجی با رئیس جمهور Taobao به دلیل

تروونگ دای دیچ در سال 2016

با انتشار عکس هایی از گذشته ، دختر یک زن و شوهر با رئیس جمهور Taobao به دلیل

زیبایی فعلی Truong Dai Dich

با ارسال عکس هایی از گذشته ، این دختر در یک زوج با رئیس جمهور Taobao مورد انتقاد قرار گرفت

گفته می شود “خانه درست” دونگ هوآ هوآ در روز عروسی Tuong Fan در سال 2015 خلق و خوی بیشتری دارد

در گذشته ، دونگ هوآ هوآ بخاطر خوی ظریف ، نجیب و ظرافت فزاینده ای مورد ستایش قرار گرفته است. این شیوه نجیب چیزی است که ژانگ دیچوان می خواست و نمی توانست داشته باشد.

با انتشار عکسهایی از گذشته ، دختر یک زن و شوهر با رئیس جمهور Taobao به دلیل

دونگ هوآ هوآ گذشته و حال

در ماه آوریل ، هنگامی که اخبار شیانگ با پاهای بلند تروونگ دای دزد دزدکی رفت و برگشت علنی شد ، مردم این کشور در کنار همسر شاهزاده علی بابا قرار گرفتند و به شدت از جیانگ انتقاد کردند.

در ویبو ، دونگ هوآ هوآ عکس های مربوط به همسر کافر خود را نابود کرد و تنها چند عکس شخصی را که باعث اطلاعاتی درباره آن دو که در حال آماده شدن برای طلاق هستند ، به جا گذاشت. از طرف تروونگ داچ ، او دور دوم غیرمعمولی را پشت سر گذاشت و باعث شد بسیاری از کاربران آنلاین به حامله بودن “سه نفری کوچک” شک کنند. پس از سر و صدا ، فروشگاه لباس Dai Dich درآمد بیشتری کسب می کرد ، تجارت دختران داغ 9X نرم و محبوب تر بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *