با احتیاط تا 20 میلیون VND جریمه پرداخت کنید

با احتیاط تا 20 میلیون VND جریمه پرداخت کنید

[ad_1]

اگرچه نزدیک به 48 ساعت از رسوایی تراموا Thieu Bao می گذرد که بد می گوید Son Tung M-TP ، خداحافظی با “چای سبز” ، اما گرمای آن متوقف نشد. تاریخچه چای سبز هنوز از هر لحاظ به طور گسترده در سایت های رسانه های اجتماعی مورد بحث قرار می گیرد.

که در آن های تو شاید محروم ترین فرد است. اگرچه مشخص نیست که او “چای سبز” است یا نه ، این بازیگر متولد 1997 ، در مرکز انتقادات جامعه آنلاین قرار دارد.

مردم برای تهمت زدن و فرو رفتن در زندگی شخصی این دختر ، یک سری گروه علیه هواداران ایجاد کردند. در عرض 24 ساعت ، های تو از “ملکه درام” هونگ جیانگ پیشی گرفت و به شخصیت بزرگترین گروه ضد فن در تجارت نمایشی ویتنام تبدیل شد. در حال حاضر ، تعداد اعضای این گروه در برابر هواداران از 500000 نفر گذشته است و هیچ نشانه ای از توقف وجود ندارد.

یکی از گروه های ضد فن های های تو تعداد زیادی عضو در شبکه های اجتماعی دارد

لازم به ذکر است که بخش کوچکی از شبکه ها از کلمات بی ادبانه تحقیر استفاده نکردند ، حتی هایو تو را برای شادی به قتل رساندند. های تو بدون بحث در مورد تاریخچه فرهنگی فضای مجازی ، می تواند کسانی را که می توانند قانون را تصویب کنند کاملا پیدا کند.

اشتراک گذاری در جوانانوکیل نگوین تری ، مدیر موسسه حقوقی 360 (شهر هوشی مین) ، گفت که تحت بخش d ، بند 1 ، بخش 8 قانون امنیت سایبری ، همه افراد خشن و آدم کش بودند. افراد دیگر در فضای مجازی ، به ویژه نفرین ، توهین یا اقدامات افراطی دیگر بر خلاف مقررات.

این رفتار “نقض حقوق قانونی و منافع افراد” تلقی می شود؛ “اهانت جدی به ناموس ، اعتبار و عزت دیگران”؛ “اطلاعات جعلی یا نادرست که به شرافت ، اعتبار ، عزت یا صدمه به حقوق و منافع مشروع دیگران آسیب می رساند” باید مطابق مقررات (طبق بند 3 ، ماده 16 قانون امنیت سایبری) پردازش شود.

همچنین طبق گفته وکلای آلمانی ، کلیه اقدامات غیرقانونی در فضای مجازی مطابق با قانون رفتار خواهد شد. و میزان مجازات در بند (الف) (1) ماده 101 قانون № 15/2020 / ND-CP تعیین شده است. جریمه 10 تا 20 میلیون VND برای اقدامات سو abuse استفاده از شبکه های اجتماعی برای ارتکاب عمل “ارائه ، به اشتراک گذاری اطلاعات نادرست ، اطلاعات نادرست ، معرفی نادرست ، افترا ، بدنام شهرت. به آژانس ، سازمان ، عزت و شرافت یک شخص. “

Hai Tu ممکن است نسبت به تقبیح افراد فوق اقدام کند تا مقامات بتوانند مطابق قانون با آن برخورد کنند یا برای جبران خسارت دعوی کنند. بسته به ماهیت و میزان تخلف ، شخصی که مرتکب تخلف شده است ، همانطور که در بالا ذکر شد ، تحت اداری قرار می گیرد ، یا تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد ، یا باید خسارات Hai Tu را طبق قانون مدنی قابل اجرا جبران کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *