بایدن میراث ترامپ را نابود کرد ، چین یک کارمند دولت ترامپ را مجازات کرد

بایدن میراث ترامپ را نابود کرد ، چین یک کارمند دولت ترامپ را مجازات کرد

[ad_1]

بایدن میراث ترامپ را نابود کرد

اندکی پس از روی کار آمدن ، رئیس جمهور جو بایدن 17 فرمان اجرایی برای حذف تعدادی از سیاست های مربوط به رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ امضا کرد. برخی از سیاست های تغییر یافته متوقف کردن بودجه ساخت دیوارهای مرزی ، برداشتن ممنوعیت سفر به کشورهای مسلمان ، معرفی ایالات متحده به توافق نامه آب و هوای پاریس ، جلوگیری از خروج ایالات متحده از WHO است

هدیه بایدن به بایدن

رئیس جمهور سابق ترامپ نامه ای به جانشین خود روی میز انسجام در دفتر بیضی شکل گذاشت. آقای بایدن گفت این نامه بسیار سخاوتمندانه است و تا زمانی که شخصاً با ترامپ ملاقات نکند ، در مورد آن صحبت نمی کند.

اخبار 24 ساعته جهان در 21 ژانویه: بایدن میراث ترامپ را نابود می کند ، چین مقامات دولت ترامپ را مجازات می کند 1
بایدن یک سری دستورات اجرایی را برگرداند که برخی از سیاست های ترامپ را در اولین روز ریاست جمهوری خود معکوس کرد. عکس: CNN

جو بایدن حساب توییتر رئیس جمهور آمریکا را به دست می گیرد

آقای بایدن کنترل حساب توییتر رئیس جمهور ایالات متحدهPOTUS را بدست آورد. با این حال ، او تعداد پیروان این حساب را به ارث نبرد. در زمان تصاحب ظهر 20 ژانویه ، این حساب کمی بیش از 955،000 دنبال کننده داشت. از آن زمان ، حساب POTUS ترامپ بیش از 33 میلیون دنبال کننده دارد.

خانواده ترامپ عازم فلوریدا شدند

ساعتی قبل از اینکه آقای بایدن مراسم تحلیف خود را اعلام کند ، آقای ترامپ و همسرش در فلوریدا فرود آمدند. هنگامی که افتتاح شد ، نیروی هوایی یک ، حامل دو نفر ، در حال رفتن به سواحل فلوریدا بود. در فرودگاه پالم بیچ مورد استقبال طرفداران قرار گرفتند.

اخبار 24 ساعته جهان در 21 ژانویه: بایدن میراث ترامپ را نابود می کند ، چین مقامات دولت ترامپ را مجازات می کند 2
رئیس جمهور سابق ترامپ و بانوی اول سابق ملانیا. عکس: AP

چین یک سری از مقامات دولت ترامپ را مجازات می کند

وزارت خارجه چین اخیراً اعلام کرده است که مایک پمپئو و 27 مقام عالی رتبه دیگر را در دولت ترامپ مجازات خواهد کرد. افراد و خانواده های آنها که مجازات شده اند از ورود به سرزمین اصلی چین ، هنگ کنگ یا ماکائو منع می شوند. شرکت ها و سازمان های مرتبط از تجارت با چین منع شده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *