بازی ویتنام برابر مالزی به دلیل تعویق به دلیل Covid-19 ادامه یافت

بازی ویتنام برابر مالزی به دلیل تعویق به دلیل Covid-19 ادامه یافت

[ad_1]

اطلاعات مربوط به به تعویق انداختن مسابقات جام جهانی 2022 در گروه G آسیا نیز توسط فدراسیون فوتبال ویتنام (VFF) تأیید شد. بنابراین ، سفر به مالزی در زمین مربی Park Hang Seo در ماه مارس به دلیل Covid-19 به تعویق می افتد.

مقدماتی جام جهانی 2022: بازی ویتنام برابر مالزی به دلیل به تعویق افتادن به دلیل Covid-19 1 ادامه دارد
در اولین مسابقه My Dinh ، ویتنام Tel با تنها گل کوانگ های پیروز شد. عکس: VNE

فدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در حال بررسی این موضوع است که امارات متحده عربی میزبان مسابقات گروه G جام جهانی 2022 در آسیا ، در ورزشگاه زاید در ژوئن 2021 باشد.

امارات متحده عربی توسط AFC انتخاب شده است زیرا 3 شرط فوق را برآورده می کند: زیرساخت های پزشکی کافی و تیم های مهمان نباید در طولانی مدت قرنطینه شوند. مشخص است که AFC فقط منتظر نظر ویتنام در مورد این تصمیم است ، در حالی که تیم های دیگر توافق کرده اند.

طبق برنامه قبلی ، مالزی در تاریخ 25 مارس در دبی یک مسابقه با امارات خواهد داشت. 5 روز دیگر ، آنها برای دیدار با ویتنام تلفن و دیدار با تایلند در ماه ژوئن به وطن خود باز می گردند.

مقدماتی جام جهانی 2022: بازی ویتنام Tel برابر مالزی به دلیل به تعویق افتادن به دلیل Covid-19 2 ادامه دارد
جدول رده بندی گروه G برای جام جهانی 2022 آسیا

تیم ویتنام پس از 5 بازی در گروه G با 11 امتیاز در رده اول قرار گرفت و مالزی با 9 امتیاز و تایلند به ترتیب با 8 امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتند و امارات نیز 6 امتیاز دریافت کرد (پس از 4 بازی) و اندونزی هنوز هیچ امتیازی نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *