بازیگر “South Land” با حمل چکش افکار عمومی ، همچنان در میان سر و صدای طلاق به تشویق Hoang An ادامه داد

بازیگر “South Land” با حمل چکش افکار عمومی ، همچنان در میان سر و صدای طلاق به تشویق Hoang An ادامه داد

[ad_1]

ماه گذشته ، هنرپیشه هوانگ آن و همسرش نظر عمومی در مورد تاریخچه طلاق و سر و صدای پس از طلاق دادند. هوانگ آن در حالی که توسط همسر سابق خود متهم شده بود ، در دادگاه طلاق گرفت ، ساکت و آرام بود و عکسهای بسیار صمیمی با تام ببه داشت – بازیگری که مظنون به عنوان سومین شخص در رابطه زن و شوهر است.

بازیگر جنوب لند با حمل چکش و تبر همچنان در میان سر و صدای طلاق به تشویق هوآنگ آن پرداخت.

هوانگ آن و کوین نئو هنوز بسیار پرشور بودند

قبل از بحث و انتقاد عمومی ، هوانگ آن اخیراً همه چیز را توضیح داده است. بر این اساس ، وی تمام ادعاهای همسرش را قبلاً انكار كرد و همسر سابق خود را به حسادت بیش از حد ، بی احترامی به پدر و همسر و حتی كوچك كردن فرزندان خردسال در هنگام عصبانیت متهم كرد.

این نامه طولانی هوانگ آن به سرعت توجه افکار عمومی را به خود جلب کرد. وقتی همسر سابق خود را تقبیح کرد ، مورد تشویق ، تشویق و تردید و انتقاد قرار گرفت. به ویژه بازیگر Dat Phuong Nam-Ung Tuan دوست صمیمی است که هنوز هم حمایت خود را از این دوست پر سر و صدا نشان می دهد. “Fight، Ni ‘، هونگ توآ هوانگ آن را تشویق کرد.

بازیگر جنوب لند با حمل چکش و تبر همچنان در میان سر و صدای طلاق به تشویق هوآنگ آن پرداخت.

هونگ توان (وسط) در عروسی هوانگ آنه و کوئینه نو 2017.

هونگ توان با حمل تبر افکار عمومی ، همچنان قاطعانه حمایت خود را از دوست خود با کوتاهی اما دوست داشتنی نشان داد. پیش از این ، بازیگر سرزمین جنوبی نیز از هوآنگ آنه دفاع می کرد و توسط تندروها به شدت “سنگسار” می شد. حتی زندگی شخصی او که زمانی پدری مطلقه و تنها بود نیز مورد حمله قرار گرفت و گفته شد “گاو گاو ، اسب اسب”.

نه تنها Hung Thuan ، بلکه بسیاری دیگر از بازیگران نیز به طور علنی طرف هوآنگ آنه مانند Le Be La ، Minh Luan ، Tuyen Map قرار گرفتند و انتقادات و حملات زیادی را از طرف کاربران شبکه دریافت کردند. به نظر می رسد که بسیاری از بینندگان هنوز بر این باورند که هوانگ آن در واقع فرد اشتباهی در رابطه با همسر سابق خود است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *