“بابا برای ماهیگیری به بهشت ​​رفت”

“بابا برای ماهیگیری به بهشت ​​رفت”

[ad_1]

اواخر دسامبر گذشته ، خبر عزیمت ناگهانی خواننده مرد Van Quang Long ، عضو سابق گروه 1088 ، دوستان و مردم را شوکه کرد. وانگ کوانگ لانگ درگذشت ، دردناک ترین زمان این است که خانواده و همسر و فرزندانش مدت طولانی از هم جدا شده اند ، اما این خانواده کوچک فرصتی برای پیوستن دوباره ندارند.

من وقتی دختر وان کوانگ لانگ از پدرش پرسید که کجا برود خفه شدم:

خانواده وان کوانگ لانگ از مرگ خواننده رنج بردند

به تازگی ویدیویی از هلن ، دختر 2 ساله وان کوانگ لانگ ، در حال گپ زدن در مراسم پدرش در مراسم 1 ژانویه در بتکده Giac Ngo در شهر هوشی مین در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. وقتی فضای عزاداری و اندوه فروکش کرد ، تصویر دختر بی گناه ، بی خبر از همه چیز اطرافش ، باعث خفه شدن بیشتر افراد شد. وقتی کودک از پدرش پرسید که کجا می رود ، بی گناه پاسخ داد: “بابا برای ماهیگیری به بهشت ​​رفت”.

من وقتی دختر وان کوانگ لانگ از پدرش پرسید که کجا برود خفه شدم:

نگاه معصوم کودک هلن وقتی از او پرسید “کجا می روی؟”

من وقتی دختر وان کوانگ لانگ از پدرش پرسید که کجا برود خفه شدم:

هنگامی که وان کوانگ لانگ به مدت یک هفته رفت ، هلن کوچک نیز گریه کرد و خواست که او را ببیند زیرا دلش برای او تنگ شده است.

پیش از این ، وقتی خبر عزیمت وان کوانگ لانگ را شنیدم ، همسر مرحوم NS لین لان نیز ویدیویی از گریه و گریه هلن را منتشر کرد و اصرار داشت که با او ملاقات کند زیرا خیلی دلش برای او تنگ شده است. تصویر گریه کودک خردسال در شب هنگام ملاقات با پدر مهربانش باعث گریه بسیاری از مردم شد.

به تازگی ، والدین وان کوانگ لانگ در مصاحبه ای که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده ، اقدامی انجام داده اند که عروس دوم را به رسمیت نمی شناسند ، زیرا این دو هنوز ازدواج خود را ثبت نکرده اند ، لین لان و وان کوانگ لانگ ازدواج نکرده اند. قانونی

قبل از این حادثه ، او انتظار داشت مردم به افراد مسن حمله کنند و از سلامتی نوزاد تازه متولد شده وان کوانگ لانگ ابراز نگرانی کنند. بیش از هر چیز ، لین لان همیشه به والدین وان کوانگ لانگ احترام می گذارد و اکنون فقط می خواهد همسرش استراحت کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *