این مرد با 17 سال فروش مداوم سیب زمینی شیرین ، خانه ای 7 میلیاردی برای پسرش خریداری کرد

این مرد با 17 سال فروش مداوم سیب زمینی شیرین ، خانه ای 7 میلیاردی برای پسرش خریداری کرد

[ad_1]

رسانه های چینی اخیراً داستان ویژه ای را در مورد مرد 17 ساله ای به فروش رسانده اند که سیب زمینی شیرین می فروشد و یک خانواده میلیاردی را برای دو پسر محبوبش خریداری می کند. نه تنها این که با پولی که پس انداز می کند ، در شرف خرید خانه ای برای خود و همسر پیرش است.

به مدت 17 سال او با اصرار سیب زمینی شیرین می فروخت ، مرد خانه ای 7 میلیاردی برای پسرش خریداری کرد 1
این مرد با 17 سال فروش مداوم سیب زمینی شیرین ، خانه ای 7 میلیاردی برای پسرش خریداری کرد
به مدت 17 سال او با اصرار سیب زمینی شیرین می فروخت ، این مرد خانه ای 7 میلیاردی برای پسرش خرید 2
پدری 17 ساله که برای خرید خانه برای فرزندان خود سیب زمینی می فروشد ، افکار عمومی در چین را برانگیخته است

شناخته شده است که این مرد سخت کوش آقای لیو بنشنگ است ، 55 ساله ، 17 سال تجربه فروش سیب زمینی شیرین در شهر لوویانگ – استان هنان – چین دارد. قبل از فروش سیب زمینی ، آقای لیو میوه فروخت ، اما علاقه کمی وجود داشت ، بنابراین به سیب زمینی شیرین روی آورد.

برای 17 سال ، مرد با فروش مداوم سیب زمینی شیرین ، خانه ای 7 میلیاردی برای پسرش خریداری کرد 3

آقای لیو برای داشتن سیب زمینی کافی برای فروش در تمام طول سال ، 160 جریب زمین در زادگاه خود سرمایه گذاری می کند تا سیب زمینی شیرین را در تابستان پرورش دهد و آنها را با نصف قیمت از بازار فعلی بفروشد. وی سپس پیاده رو را به عنوان محلی برای افتتاح غرفه ای کوچک انتخاب کرد ، هر روز از طلوع فجر تا غروب ، آقای لیو هر روز همیشه مملو از مشتری بود.

برای 17 سال گذشته ، این مرد به تجارت بزرگ سیب زمینی خود ادامه داده است ، فروش تازه و پخته ، تا سال 2020 ، آقای لیو تصمیم گرفته است تولید خود را گسترش دهد ، یک فروشگاه برای فروش اجاره کند.

این مرد با 17 سال فروش مداوم سیب زمینی شیرین ، خانه ای 7 میلیاردی برای پسرش خریداری کرد

آقای لیو به لطف سخت کوشی خود هر روز سیب زمینی پخته را با سود 1000 یوان (معادل 3.5 میلیون دونگ) می فروشد. اگرچه هزینه اجاره فروشگاه ارزان نیست ، اما آقای لیو قیمت سیب زمینی پخته را برای فروش افزایش نداده است.

آقای لیو با پس انداز 17 سال خانه ای برای هر دو پسر خود خریده است. در سال 2016 ، او برای پسر بزرگش در لوویانگ خرید. وی تا سال 2020 پسر دوم خود را در ژنگژو خانه ای خریداری خواهد کرد. ارزش کل 2 خانه تا 7.1 میلیارد است.

به مدت 17 سال او با اصرار سیب زمینی شیرین می فروخت ، مرد خانه ای 7 میلیاردی برای پسرش خریداری کرد 5
پرتره پدری که به فرزندانش ارادت دارد ، کار عملی گل آلود را دوست دارد

آقای لیو در حال حاضر به کار خود ادامه می دهد و گفت که برای 2 سال پس انداز می کند تا خانه ای را برای زوج های مسن خریداری کند.

بلافاصله پس از ماجرای پیرمردی که در تمام زندگی خود سیب زمینی می فروخت ، خانه ای 7 میلیاردی خریداری کرد تا پسرش بتواند آن را در آن تقسیم کند ، مورد توجه کاربران شبکه قرار گرفت. همه تحسین خود را از سخت کوشی و ارادت آقای لیو نسبت به خانواده ابراز داشتند. اگر همیشه سعی کنید هیچ چیز غیرممکن نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *