این غول بزرگ یک جعبه هدیه 2 میلیاردی نقدی به دام وین هون داد که 7 سال پیش حیرت زده شد

این غول بزرگ یک جعبه هدیه 2 میلیاردی نقدی به دام وین هون داد که 7 سال پیش حیرت زده شد

[ad_1]

به تازگی ، خواننده مرد دام وین هون باعث شده طرفداران وقتی او برای باز کردن هدایای تولد وارد می شوند ، او را تحسین کنند. اگرچه این هدایا از ماه اکتبر دریافت شده است ، اما به دلیل داستانهای بسیار غم انگیز همکارانش ، آقای دام تاکنون هدایا را برداشته است

این غول یک جعبه هدیه به دام وین هون با 2 میلیارد پول داد ، که 7 سال پیش حیرت زده کرد 1

“پادشاه موسیقی ویتنامی” دام وین هون باعث شد طرفداران وقتی جعبه هدیه خود را که حاوی 2 میلیارد دلار بود ، چشمان خود را باز کنند.

خواننده “تاریخچه یک گل ناتمام” می تواند افتخار کند که هدایای زیادی از مارک های گران قیمت دریافت کرده است. در میان آنها یک جعبه هدیه حاوی 1 جعبه پول با 40 پوشه نقدی به ارزش 500K به ارزش کل 2 میلیارد VND وجود دارد. درست زمانی که داشت جعبه هدیه را باز می کرد و به انبوه پول نگاه می کرد ، خواننده دام وین هون بسیار تعجب کرد.

این غول یک جعبه هدیه به دام وین هون با 2 میلیارد پول نقد داد که 7 سال پیش حیرت زده شد 2

“وای خدا ، چه کسی خیلی بازی کرده است! خیلی سرگرم کننده است! من می دانم که من چقدر پول را دوست دارم ، بنابراین نمی دانم چقدر پول می دهم ، مثل یک دسته ماهی است. چه کسی این بزرگ را بازی می کند؟ کلاس بعد از کلاس.

من سرفه می کنم ، اما حالم خوب است ، من این پول را می بینم و از بیماری خود خلاص می شوم ، از خرید 7 قطعه زمین بسیار خوب هستم خوب است ، بنابراین بسیاری از مسائل قابل حل است “ – دام وین هون با خوشحالی به اشتراک می گذارد.

همانطور که می بینید ، این هدیه ویژه خواننده مرد Dam Vinh Hung را بسیار خوشحال کرد.

این غول یک جعبه هدیه 2 میلیاردی نقدی به دام وین هون داد که 7 سال پیش حیرت زده شد 3

پیش از این ، یک تاجر موفق که صدای آقای دام و همه آهنگ ها را تحسین می کرد ، به او هدیه ای به اندازه کافی بزرگ برای خرید یک آپارتمان زیبا داد.

با توجه به مطالب نقشه Mr. دام می خواند ، علاوه بر آرزوهای خوب برای خواننده مرد ، صاحب این هدیه ویژه هویت او را فاش کرد.

این غول یک جعبه هدیه 2 میلیاردی نقدی به دام وین هون داد که 7 سال پیش حیرت زده شد 4

این هدیه یک کیک خامه ای طلایی بود که آقای دام را متعجب کرد. او از دوست خود ، تجارت ، که به او کیک خامه ای منبت کاری شده با 100 نخ طلا با عکس 100 اژدها چاپ شده بود ، تشکر کرد.

این مردی است که صدا را به خواننده متولد 1971 ، کیک طلایی تولد 7 سال پیش داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *