این غذای بی نظیر بسیاری از افراد را متعجب کرد: برنج مخلوط با آرد شیرین

این غذای بی نظیر بسیاری از افراد را متعجب کرد: برنج مخلوط با آرد شیرین

[ad_1]

غذاهای متنوع و بی نظیر زیادی در جهان وجود دارد. ویتنام غذاهای “یک نوع” بسیاری دارد: برنج را با میوه های فصلی بخورید ، برنج را با آب بخورید ، … فرهنگ آشپزی فیلیپین به اندازه صابون برنج مخلوط یا قهوه چان بی نظیر است.

این غذای بی نظیر بسیاری از افراد را متعجب کرد: برنج مخلوط با صابون 1
عکسهای صفحه

این غذای بی نظیر غذایی است که مردم این کشور جزیره ای اغلب هر روز از آن استفاده می کنند. اخیراً ، دختری غذایی را با میلوی برنج در تیک توک تیک توک به اشتراک گذاشت و به سرعت با جامعه آنلاین ارتباط برقرار کرد. ظرف هنگام ترکیب درمورد طعم کنجکاو است.

طبق این ویدئو ، برنج سفید با آرد شیرین مخلوط شده و مستقیماً خورده می شود. یک غذای دیگر نیز وجود دارد ، برنج سفید ، پر از قهوه ، که همچنین باعث کنجکاوی بسیاری از افراد می شود. ویدیوی بالا توسط یک دختر فیلیپینی به اشتراک گذاشته شده و در حال آشپزی در خانه به همه ارائه شده است.

در مرحله اول ، این دختر برنج سفید را در یک کاسه جمع کرد ، سپس کمی آرد شیرین قهوه ای ریخت. این دختر با شوخ طبعی که به این عکس پیوست شده است: “شرط می بندم این غذا بسیار خوشمزه است ، اگر خوب نیست ، فقط در مورد من قضاوت کن!”

غذای بی نظیر بسیاری از افراد را متعجب کرد: برنج مخلوط با میلو 2
این دختر همچنین غذاهای قهوه و برنج سرخ شده خشک را به اشتراک گذاشت. عکسهای صفحه

ویدیوی مشترک هزاران قطره قلب در فیس بوک دریافت کرده است. به غیر از کسانی که علاقه و کنجکاوی غذا را ابراز داشتند: “من تعجب می کنم این غذا چه طعمی خواهد داشت” … بخشی نیز وجود دارد که فکر می کند این ترکیب از غذاها منطقی نیست: “من می ترسم این را بخورم غذای عجیب و غریب ، من با “آقای کائو ، همه” ملاقات خواهم کرد.

دختر فیلیپینی پس از خوردن برنج مخلوط شیرین بدون اینکه توسط کائو اخراج شود ، او را اصلاح کرد ، زیرا این غذایی است که فیلیپینی ها هر روز می خورند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *