این زوج Minh Plastics به دلیل ترغیب فرزندانشان به رفتار بزرگسالان مورد انتقاد قرار گرفته اند

این زوج Minh Plastics به دلیل ترغیب فرزندانشان به رفتار بزرگسالان مورد انتقاد قرار گرفته اند

[ad_1]

به تازگی ، در صفحه شخصی ، همسر دوم غول Minh Plastics هنگامی که ناگهان یک عکس خانوادگی بسیار شاد را به اشتراک گذاشت ، باعث بحث و جدال شدیدی شد. این یک ماشین مجموعه ای از عکس ها برای جشن گرفتن خانواده است به همان اندازه که جوان و جوان است ، وقتی هر شخصی کودکی را که روی شانه اش نشسته و حالت خود را برمی دارد ، برمی دارد.

این زوج مین پلاستیک به دلیل تشویق فرزندانشان برای بزرگ شدن مورد انتقاد قرار گرفته اند

تصویر متناقض از خانواده پلاستیک مین (عکس از FBNV)

در آن لحظه اما بحث و جدال شدیدی درگرفت. اگر فقط صحنه زن و شوهر پلاستیک مین “به هم بخورد” ، تصویر عالی است ، اما دو کودک فوق نیز عملکرد مشابهی دارند ، که درک بینندگان را دشوار می کند.

زوج Minh Plastics به دلیل ترغیب فرزندانشان به رفتار مانند بزرگسالان مورد انتقاد قرار گرفته اند 2

مینا فام همچنان “لبهای خود را” به پسرش قفل می کند

بسیاری از مردم اعتراف می کنند که عکس بسیار زیبا است ، اما قفل کردن لب های دو برادر توصیه نمی شود. از طرف زن و شوهر ، Minh Plastics نباید احساسات خیلی شیرینی را در مقابل این دو کودک نشان دهد ، زیرا آنها به طور تصادفی “راه فرار آهوها را ترسیم می کنند”.

زوج Minh Plastics به دلیل ترغیب فرزندانشان به رفتار مانند بزرگسالان مورد انتقاد قرار گرفته اند 3

نظرات انجمن آنلاین

لازم نیست مثل پدر و مادر باشید ، دو کودک می توانند به جای تقلید از چنین بزرگسالانی ، دستان خود را کاملاً به شکل قلب پیوند دهند یا عملی معصوم و بی گناه انجام دهند.

زوج Minh Plastics به دلیل تشویق فرزندانشان به بزرگ سالی مورد انتقاد قرار گرفته اند 4

در همین حال ، همسر دو مین پلاستیک با تصویری از او در حال بوسیدن لب های پسرش ، همچنان مردم را از خواب بیدار کرد. در همین حال ، غول در پایه چراغ خیابان موقعیت نسبتاً خطرناکی دارد. در حال حاضر ، این تصاویر هنوز توسط جامعه آنلاین در حال بحث هستند.

زوج Minh Plastics به دلیل ترغیب فرزندانشان به رفتار مانند بزرگسالان مورد انتقاد قرار گرفته اند 5

برای بزرگسالان ابراز عشق به کودکان ، به ویژه والدین آنها تعجب آور نیست ، اما امروزه بسیاری از افراد رفتار نادرستی انجام می دهند. بوسیدن لب های کودک عملی است که پزشک توصیه نمی کند زیرا می تواند بر سلامت کودک تأثیر بگذارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *