این روزنامه نگار آمریکایی محل استقرار رئیس علی بابا را فاش کرد

این روزنامه نگار آمریکایی محل استقرار رئیس علی بابا را فاش کرد

[ad_1]

بیش از دو ماه پس از انتقاد علنی مقامات چینی در یک مجمع مالی ، بسیاری از آژانس های خبری بزرگ برگه هایی را در بر می گیرند مجله ی وال استریت هفته گذشته “سکوت” مشکوک میلیاردر جک ما ، بنیانگذار گروه علی بابا ، گزارش شد.

این واقعیت که علی بابا تحت قانون ضد انحصار تحت تحقیق است و گروه مورچه انتشار این سهام را به تعویق می اندازد ، به طور جدی موقعیت میلیاردر جک ما در بازار را تحت تأثیر قرار داده است.

آشنا ، پس از سخنرانی بحث برانگیز میلیاردر چینی در شانگهای در 24 اکتبر ، جک ما بود در جلسه ای غیرعلنی در تاریخ 2 نوامبر با بانک مرکزی چین و سه تنظیم کننده مالی عالی دیگر تشکیل شد.

ثروت جک ما به دلیل کاهش قیمت سهام به سرعت 11 میلیارد دلار “تبخیر” کرد. کل دارایی های جک ما در 51.2 میلیارد دلار باقی مانده است. عکس: خبرگزاری فرانسه

اظهارات میلیاردر در آن زمان مبنی بر “پیاده رو بودن بانک دولتی چین” باعث عصبانیت نمایندگان شی جین پینگ و پکن شد.

روز بعد ، IPO (انتشار سهام عمومی) به ارزش 34.5 میلیارد دلار از گروه Ant – یک شرکت تابعه Alibaba از بورس سهام در شانگهای و هنگ کنگ به حالت تعلیق درآمد. .

میلیاردر “گمشده” جک ما باعث شد قیمت سهام بدون توقف پایین بیاید و باعث “تبخیر” 11 میلیارد دلاری شود. عکس: AP

در حالی که مقامات چینی تحقیقات درباره علی بابا را که ادعا می شود قوانین انحصار را نقض می کند اعلام کردند ، رسانه ها دریافتند که ما دیگر عمومی نیست ناپدید شدن مرموز آقای ما گمانه زنی های زیادی را برانگیخته است.

با این حال ، به گفته روزنامه نگار دیوید فابر CNBCهمانطور که بسیاری از شایعات می گویند ، میلیاردر جک ما در حال حاضر “گم نشده” است. این روزنامه نگار آمریکایی گفت که آقای ما فقط در این موج “طوفانی” “پنهان” شده است. آقای فابر همچنین گفت كه رئیس علی بابا در حال حاضر در هانگژو چین بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *