این بازیگر کره ای ناگهان مظنون به هم اتاقی ترین ترینگ بود و آثار خود را بر روی بدن نشان داد

این بازیگر کره ای ناگهان مظنون به هم اتاقی ترین ترینگ بود و آثار خود را بر روی بدن نشان داد

[ad_1]

فقط در یک روز ، شو نمایش تجاری چین وقتی که دائماً با 1001 درام از ترین سنگ با عشق قدیمی اش تروونگ آویز در ارتباط بود ، شوکه شد. پس از اتمام اطلاعات به لطف یک زن باردار با دو فرزند در ایالات متحده ، Trinh Sang همچنین پرونده ضبط سقط جنین را کشف کرد و در صورت تولد کودک را با شخص دیگری ترک کرد. این یکی از تکان دهنده ترین رسوایی ها در صنعت سرگرمی چین محسوب می شود.

این بازیگر کره ای به طور ناگهانی به

ترینه سنگ نامی است که باعث ایجاد شوک در رسوایی در زندگی خصوصی می شود. عکس اینترنتی

ترینه سنگ در ابتدا صیغه صنعت سرگرمی چین بود ، اما این بار اطلاعات مربوط به این بازیگر زن غافلگیرکننده بود. بر این اساس ، یک سری از افرادی که “بعد از فاش شدن رسوایی ترینه سنگ” وقتی از آنها نام برده می شود “دروغ می گویند بدون اصابت گلوله”.

طبق وب سایت سوهو ، در میان رسوایی ترینه سنگ ، لی یونگ سوک – ناگهان از بازیگر کره ای نام برده شد. Netizens مقاله سال 2019 را در مورد شایعاتی مبنی بر رابطه ترینین سنگ با لی یونگ سوک هنگامی که هنوز با هو نگان بنگ قرار داشت بازگردانید.

این بازیگر کره ای به طور ناگهانی به

یک بار شایعه شده بود که ترینین سنگ با لی یونگ سوک هنگامی که پنج سال پیش فیلم “عاشق شریر” را شلیک کرد ، رابطه داشت.

در آن زمان ، این دو در فیلم “عاشق سگ” در سال 2016 ترکیبی داشتند. شایعاتی در شبکه های اجتماعی مبنی بر “هم اتاقی بودن” ترین سنگ و لی یونگ سوک وجود داشت زیرا در حین فیلمبرداری بازیگر “من تو را در نگاه اول دوست دارم” مدیر 3 ساعت استراحت کرد ، وقتی برگشتند ، مردم فهمیدند که “سکسکه” ای روی گردن او وجود دارد – یک سکسکه مشکوک.

این بازیگر کره ای به طور ناگهانی به

مظنون به هر دو “شریک” بودن با یکدیگر بودند.

در آن زمان ، بسیاری از مردم گمان می كردند كه ترین سانگ برای ملاقات با لی یونگ سوك به كره می رود. اما پس از آن طرفداران او از بت مراقبت کردند و تأیید کردند که زیبایی خانواده ترین برای شلیک یک تبلیغ تجاری رفت. تاکنون ، ترینه سنگ هرگز پاسخی به این درام دراماتیک نداده است.

دلیل احضار بازیگر لی یونگ سوک هنگام رسوایی ترینه سنگ این بود که وی یک روز قبل در حالی که لباس پرادا را بر تن داشت آگهی ارسال کرده بود. گفته می شود که تاکنون سفیران خود از کره به چین این برند “نفرین” کرده اند.

این بازیگر کره ای به طور ناگهانی به

لی یونگ سوک قبل از شروع رسوایی ترینه سنگ اقدام به حرکت کرد. عکسهای صفحه

علاوه بر لی یونگ سوک ، ترونگ خان دوست پسر سابق ترین ترینگ نیز در میان رسوایی گرفتار شد. تروونگ هان به طور ناگهانی در رتبه بندی بیشترین جستجو در کلمات کلیدی در Weibo به مکان هفدهم صعود کرد ، اگرچه هیچ فعالیت و انتشار قابل توجهی در اینترنت وجود نداشت.

این بازیگر کره ای به طور ناگهانی مظنون به

در میان رسوایی ترین سنگ نیز ترونگ خان “احضار” شد.

این بازیگر به این دلیل تماس گرفته شد که او عکس هایی از خوردن رشته های گوشت گاو ارسال کرده بود و از طرف طرفداران ترینه سنگ مورد انتقاد قرار گرفت که چرا در میان دوست دختر سابق خود که لاغر بود ، بی خیال غذا خوردن شد. بنابراین ، لحظه پر سر و صدا رسوایی ترین سنگ باعث شد بسیاری از شهروندان اینترنتی شوخی کنند: “تروئنگ خان سرانجام می تواند با خوردن رشته های گوشت گاو آرام باشد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *