اگرچه ضد گروهی تشکیل شده است ، Ninh Duong Lan Ngoc به وضوح آن را به چالش می کشد

اگرچه ضد گروهی تشکیل شده است ، Ninh Duong Lan Ngoc به وضوح آن را به چالش می کشد

[ad_1]

آخرین بار Ninh Duong Lan Ngoc ستاره بعدی ویتنامی بود که بعد از Huong Giang Idol یک گروه ضد گروهی داشت. علی رغم انتقاد و تهمت ، نین دوونگ لان نگوک هنوز از طرفداران واقعی خود راضی است.

بر این اساس ، نینگ Duong Lan Ngoc و هواداران اخیراً یک مهمانی سرگرم کننده را آغاز کردند و به ایستگاه در خیابان های سایگون رسیدند. شناخته شده است که این یک مهمانی غافلگیرکننده برای طرفداران بتهایشان است. بازیگر “سرطان باردار دوباره” به شدت از عشق طرفداران متأثر شد.

اگرچه یک ضد گروه تشکیل شد ، Ninh Duong Lan Ngoc آشکارا دست اول را به چالش کشید

برای جبران خسارت به هواداران ، Ninh Duong Lan Ngoc قول داد یک جلسه آفلاین فوق العاده و پیچیده برای پرداخت هزینه هواداران برگزار کند.

چندی پیش ، Nin Duong Lan Ngoc در هفته بین المللی مد در ویتنام شرکت کرد. استثنایی در زیبایی ، اما شرکت در این رویداد ، Nin Duong Lan Ngoc ناگهان یک درام را نشان داد که نشان دهنده نگرش او نسبت به Tui Tien است. در حالی که او عکس را می گرفت ، توی تین ایستاد ، اما لان نگوک نگاهش را به بزرگتر خود انداخت ، که توسط شبکه ها گیر افتاده بود و از سوی تماشاگران به دلیل بدرفتاری خود مورد انتقاد قرار گرفت.

اگرچه یک ضدگروه تشکیل شد ، اما ظاهراً Nin Duong Lan Ngoc آن را

گرچه ضد گروهی تشکیل شده است ، اما Nin Duong Lan Ngoc به صراحت

Ninh Duong Lan Ngoc یک مهمانی شاد را با طرفداران آغاز کرد. عکس اینترنتی

از سر و صدا برای نشان دادن نگرش خود به Tui Tien ، Nin Duong Lan Ngoc همچنین مظنون به استفاده از “جویدن” سنجاق مو معروف از جیوانچی است.

اندکی بعد ، نین دوونگ لان نگوک توسط این گروه ضد تهمت زده شد و مقالاتی را منتشر کرد که به چهره وی افترا می زد. از یک هنرمند محبوب گرفته تا نقش های او ، اما اکنون Ninh Duong Lan Ngoc با حمله جامعه آنلاین روبرو است.

اگرچه ضد گروهی تشکیل شده است ، اما Nin Duong Lan Ngoc به صراحت

Ninh Duong Lan Ngoc جواهر نمایشگرهای ویتنامی محسوب می شود. عکس اینترنتی

نین Duong Lan Ngoc وقتی مروارید زن صفحه ویتنامی محسوب می شود که زیبایی زیبا و روشنی با سبک بازیگری عمیق و متنوع داشته باشد. بعد از موفقیت در زمینه های بی نهایت ، لان نگوک چهره طلایی شد که مدیران به آن اعتماد داشتند.

>> همچنین مشاهده کنید: به دنبال اتومبیل فی تان وانگ ، ویت آن میوه ای تلخ گرفت و چهره اش مخدوش شد

علاوه بر این ، Ninh Duong Lan Ngoc همچنین برای نمایش ها و رویدادهای تبلیغاتی گران می شود. لان نگوک باهوش ، جذاب و شوخ طبع ، مورد حمایت و علاقه مردم قرار گرفت. فراخوان تحریم و گروه بندی علیه Ninh Duong Lan Ngoc باعث تعجب همگان شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *