اکنون زندگی به عنوان یک “پسر میمون” از کل بدن چگونه است؟

اکنون زندگی به عنوان یک “پسر میمون” از کل بدن چگونه است؟

[ad_1]

در سال 1979 ، پسری یو ژن هوانگ (لیائونینگ ، چین) به دلیل بدن مودار و وحشت زده شده توسط بسیاری از مردم متولد شد. یو ژهوانگ به دلیل جهش ژنتیکی ناخوشایند متولد شد. تمام بدن او با موهای تعارفی پوشانده شده است ، که باعث می شود بسیاری از مردم او را با یک “مرد میمون” مقایسه کنند.

اکنون زندگی به عنوان یک

در ابتدا پدر و مادرش از پسر بودن یو ژه هوانگ خوشحال بودند ، اما ظاهر این پسر پدربزرگ و مادربزرگش را غش می کرد. عکس: اینترنت

پس از مدت ها والدین یو ژهوانگ شروع به عادت در ظاهر فرزند خود کردند و کم کم عاشق پسر شدند. در سن 2 سالگی ، موهای یو ژن هوانگ ناگهان قویتر شد ، موهای او ناگهان بلند ، ضخیم و سیاه سخت شد.

در آن زمان 96 درصد بدن او پوشیده از مو بود. موهای گوش او نیز شنیدن را برای یو چوان هوانگ دشوار می کند. در سال 2002 ، یو ژهوانگ ناگهان به دلیل علاقه به Jtruyeenf مشهور شد و پزشکان می خواستند این فرم اصلاح شده ژنتیکی را مطالعه کنند. یو همچنین در کتاب رکوردهای گینس به عنوان “موی ترین مرد جهان” ذکر شده است.

این ظاهر باعث شد كودكی یو ژنگ هوانگ همیشه خودآگاه باشد ، او جرات بیرون رفتن نداشت ، به دلیل تبعیض نمی خواست به مدرسه برود. با بزرگ شدن ، یو ژهوانگ جدید خود را دوست داشت ، حتی با خوشحالی خود را پادشاه کنگ خواند و تعصبات اجتماعی را شکست.

یو ژهوانگ اغلب به دلیل ظاهر خود مصاحبه می کند و از این راه درآمد کسب می کند. وی سرانجام به خواننده راک تبدیل شد و کاملاً موفق بود. طرفداران صدای یو ژنه هوان را دوست دارند ، حتی اگر او ظاهری متفاوت دارد.

چگونه زندگی اکنون مانند یک

یو ژه هوانگ تاکنون به ظاهر خود اطمینان ندارد اما حتی از نظر ظاهری نیز اطمینان دارد. شغل و فرصت ها به عنوان یک رابطه از پیش تعیین شده است. عکس: اینترنت

یو در حال حاضر یک دوست دختر دارد ، اما ازدواج نکرده است. در 41 سالگی ، یو به لطف درآمد آواز ، زندگی کاملی بدون کمبود دارد. او یک بار هنگام ثبت اظهارنامه در آژانس دوست یابی آنلاین ، سر و صدا کرد. در این بیانیه ، یو ژه هوانگ خاطرنشان كرد: “96٪ از بدن من مو است ، من می دانم كه زشت هستم اما همچنین می دانم كه زندگی من به عشق احتیاج دارد. افرادی كه ملاقات می كنم وقت كافی برای یادگیری بیشتر در مورد مردم ندارند. من.

پدر و مادرم به من گفتند كه ممكن است براي من دشوار باشد كه بتوانم زني را كنار بياورم. با این حال ، من فکر می کنم هنوز افرادی در اینترنت یا جایی وجود خواهند داشت که من را به خاطر یک فرد صادق و صادق درون دوست دارم و نه به دلیل این ظاهر دشوار. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *