اپلیکیشن تیکا تیکا برای رانندگان خانگی رسماً در بازار ویتنام راه اندازی شده است

اپلیکیشن تیکا تیکا برای رانندگان خانگی رسماً در بازار ویتنام راه اندازی شده است

[ad_1]

اخیراً ، در ساعت 18:00 در تاریخ 15 ژانویه در هتل Lotte Legend ، 2-4 Ton Duc Thang ، Ben Nghe Ward ، District 1 ، شرکت سهامی Tika Tika Connect با موفقیت برنامه رانندگی خانواده Tika Tika را راه اندازی کرد.

برنامه Tika Tika برای رانندگان خانگی رسما در بازار ویتنام 1 راه اندازی شده است

در مراسم راه اندازی بیش از 130 میهمان ویژه و حضور آقای کیم جونگ مین – نماینده نماینده تیکا تیکا ، خانم مای تی تو توان – معاون قاضی – قاضی در دادگاه عالی شهر حضور داشتند. هوشی مین ، آقای لو نگوین لین – بخش گمرک بندر کت لای.

اپلیکیشن تیکا تیکا برای رانندگان خانگی رسما در بازار ویتنام 2 راه اندازی شده است

با ماموریت ارائه یک تجربه کامل و ایمن پس از مهمانی برای همه در حالی که تعداد حوادث رانندگی مربوط به الکل در ویتنام را به حداقل می رساند ، برنامه Tika Tika Driver یکپارچه شده است. بسیاری از ویژگی های فن آوری های جدید و برنامه های کاربردی از طریق خدمات زیر:

پشتیبانی خدمات رانندگی: یک شریک رانندگی فراهم کنید تا مشتری را با وسیله نقلیه مشتری به مقصد مورد نظر هدایت کنید

– خدمات تحویل خودرو: حمل و نقل اتومبیل مشتری به محل استفاده

– خدمات رزرو ساعتی راننده: در هنگام پیش ثبت نام زمان تحویل و بارگیری راننده را از قبل رزرو کنید

– سرویس رزرو طولانی مدت راننده: برای برنامه کاری ، تعطیلات طولانی مدت یک راننده ثابت ارائه دهید

تیکا تیکا بسته های بیمه ای را برای رانندگان و شرکا ارائه می دهد

در طول هر سفر ، Tika Tika همیشه ایمنی مشتریان و شرکا را با بسته بیمه PTI برای افراد و وسایل نقلیه با جبران خسارت تا 100000000 VND و مرکز تماس SOS – آماده حل مشکلات شرکای رانندگی و مشتریان 24/06 ، در درجه اول قرار می دهد. 24

اپلیکیشن تیکا تیکا برای رانندگان خانگی رسما در بازار ویتنام 3 راه اندازی شده است

در این مراسم – آقای کیم یونگ مین – مدیر نماینده تیکا تیکا گفت:

“ایمنی برای مشتریان و رانندگان تحولی اساسی است که هدف آن دستیابی به تیکا تیکا است. رویداد امروز یک نقطه عطف مهم برای تیکا تیکا در سفر او برای تسخیر بازار ویتنام است. امیدوارم این در آینده یک برنامه مفید برای همه باشد. تیم توسعه ما دائماً در تلاش است تا دستگاههای جدید فن آوری ایجاد کند ، ارتباطی بین مردم ایجاد کند ، منابع درآمد بهتری ایجاد کند و برای سالهای آینده تأثیر مثبتی در بازار ویتنام داشته باشد. “

این رویداد راه اندازی گام مهمی است که برنامه Tika Tika را به مشتریان ویتنامی نزدیک می کند. این یک برنامه اصلی برای همه در جشنواره سال نو پیش رو خواهد بود ، اطمینان از ایمنی سفر پس از جلسات اتحادیه ، به ویژه هنگامی که فرمان 100 در مورد جریمه های بزرگ برای افراد. عملکرد یک وسیله نقلیه پس از نوشیدن الکل.

اپلیکیشن تیکا تیکا برای رانندگان خانگی رسما در بازار ویتنام 4 راه اندازی شده است

انتظار می رود در آینده ، برنامه Tika Tika تأثیر مثبتی ایجاد کند و فرهنگ نوشیدن الکل – بدون رانندگی را تقویت کند ، برای کاهش تعداد تصادفات جاده ای ناشی از مشروبات الکلی دست به دست دولت دهید. سال

در عین حال ، برنامه بستری است که افراد را به هم متصل می کند – ایجاد مزایای بیشتر در زندگی روزمره ، درآمدزایی برای بسیاری از افراد.

با هویت نام تجاری استثنایی و آواتارهای زیبا ، مصرف کنندگان به راحتی Tika Tika Driver Partner را از طریق لباس های صورتی و آواتارهای تخم مرغ – آرم های ایتالیایی که دارای تجهیزات ایمنی ترافیک هستند ، شناسایی می کنند.

برای بزرگداشت تاریخ رسمی راه اندازی ، تیکا تیکا 200000 امتیاز برای مشتریانی که اولین سفر خود را به برنامه می گذارند و 300000 امتیاز برای رانندگان شریکی که دوستان خود را معرفی می کنند تا شریک راننده تیکا شوند ، ارائه می دهد!

Tika Tika در iOS و Android در دسترس است.

اندروید:

برای کاربران: https://bit.ly/3n8A2cR

IOS

برای کاربران: https://apps.apple.com/vn/app/tika-tika/id1541830757؟l=fa

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *