او ناگهان یک صدا غوطه ور می شود

او ناگهان یک صدا غوطه ور می شود

[ad_1]

قیمت بنزین در جهان امروز: در جلسه 16 ژانویه ، در بورس کالای نیویورک ، نفت خام شیرین سبک از WTI به 52.13 دلار / بشکه رسید که در این جلسه 1.49 دلار / بشکه کاهش داشت. در همین حال ، قیمت نفت برنت به 54.82 دلار / بشکه رسید که در این جلسه 1.6 دلار / بشکه کاهش داشت.

ملاحظه می شود که قیمت بنزین امروز در شرایط افزایش شدید اپیدمی کوید -19 به شدت کاهش یافت که سرمایه گذاران را نگران بازار مصرف سوخت از جمله نفت خام می کند.

آخرین اخبار در مورد قیمت بنزین در 16 ژانویه: ناگهان همزمان سقوط می کند 1

تصویر

اخیراً ، طبق به روزرسانی Worldometers ، از صبح 16 ژانویه ، جهان تعداد فزاینده ای از عفونت ها را با Covid-19 ثبت کرده است ، که چین ، دومین مصرف کننده نفت خام در جهان ، مجبور به انجام اقدامات زیادی شد. محاصره با هدف جلوگیری از شیوع Covid-19.

به طور خاص ، تنش ها بین ایالات متحده و چین هنوز در حال افزایش است ، که تأثیر منفی بر چشم انداز بهبود اقتصاد جهانی دارد ، که مستقیماً بر احساسات سرمایه گذاران تأثیر گذاشته و باعث کاهش قیمت نفت می شود.

علاوه بر این ، اخیراً ، طبق منبع منتشر شده در رویترز ، مایک پمپئو ، وزیر امور خارجه ایالات متحده ، به تصمیم وزارت بازرگانی ایالات متحده برای گنجاندن شرکت نفت دریایی چین (CNOOC) در لیست سیاه اقتصادی اشاره کرد. به دلیل “کارزار آزار و اذیت” چین در دریای چین جنوبی. این نگرانی در مورد استرس ناشی از بررسی USCCBC را افزایش می دهد که منجر به افت قیمت نفت می شود.

علاوه بر این ، امروز بازار تعداد زیادی از اطلاعات متقاضی دریافت مزایای بیکاری در هفته گذشته به 965 هزار نفر افزایش یافت که بالاترین میزان از اوت 2020 است ، همچنین بسیاری از اطلاعات منفی در بازار وجود دارد. که دائماً در حال کاهش هستند.

قیمت بنزین داخلی امروز: بعد از ظهر 11 ژانویه ، وزارت دارایی – صنعت و تجارت تصمیم گرفت که قیمت خرده فروشی روغن را هر 15 روز تنظیم کند. بر این اساس ، این تصحیح ، قیمت بنزین RON 95 451 VND / لیتر ، بنزین E5 RON 92 430 VND / لیتر افزایش یافته است.

آخرین اخبار در مورد قیمت بنزین در 16 ژانویه: غرق شدن ناگهانی در سری 2

تصویر.

علاوه بر این ، قیمت فرآورده های نفتی نیز تنظیم شد تا به شدت افزایش یابد ، با افزایش گازوئیل 271 VND / لیتر ، نفت سفید 370 VND / لیتر افزایش ، در حالی که مازوت بدون تغییر باقی ماند.

بنابراین ، قیمت خرده فروشی خاص برای فرآورده های نفتی امروز به طور خاص تنظیم شده است ، بنزین E5 RON 92 15،948 VND / لیتر ، RON 95 بنزین 16،930 VND / لیتر ، روغن گازوئیل 12،647 VND / لیتر است. ، نفت سفید با 11،558 VND / لیتر و روغن سوخت با 12،272 VND / کیلوگرم فروخته می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *