او با ارائه لباس استاندارد کره ای ، بلافاصله آن را کپی کرد تا مطمئن شود به اندازه مد “خوب” است.

او با ارائه لباس استاندارد کره ای ، بلافاصله آن را کپی کرد تا مطمئن شود به اندازه مد “خوب” است.

[ad_1]

کره یک منطقه معروف مد است ، استانداردی که دختر آسیایی به آن آرزو می کند. با یادگیری از دختران کره ای ، می توانیم روندهای مدرن و چشم نواز مد بی شماری را نیز جمع کنیم. به عنوان مثال ، وبلاگ نویس Ooneheu ، اگرچه او فقط وسایل اساسی را می پوشد که خرید و حمل آنها آسان است ، اما همچنان باعث ایجاد تب در شبکه های اجتماعی می شود. کار او کپی برداری است ، پوشیدن آن برای کار یا بیرون رفتن خوب است.

او با ارائه لباس استاندارد کره ای ، بلافاصله آن را کپی کرد تا مطمئن شود مانند مد 1

در تابستان گرم ، اگر دختران اداری نمی دانند برای کار چه لباسی بپوشند ، مطمئناً پیشنهادات بعدی Ooneheu به راحتی قابل اجرا هستند. یک بلوز ترکیبی با یقه گردن و شلوار جین تنگ ، با ارائه معیارهای “سریع” و زیبا ، ظاهری زیبا ایجاد خواهد کرد. زیبایی این دختر ایجاد تضاد در رنگ (روشن – تیره) است. یک جفت مسدود شده دو رشته ای کاملاً منطبق است.

او با ارائه لباس استاندارد کره ای ، بلافاصله آن را کپی کرد تا مطمئن شود به اندازه مد 2

بلیزرها بر کمد لباس 4 فصل مسلط هستند. مهم نیست که در کجا و در هر موقعیتی ، این عناصر به شدت جریان را به خود جلب می کنند. در هوای گرم باید اولویت خود را به انتخاب مواد خنک بدهد ، حدود دو لایه کافی است. اگر با تی شرت و شلوار جین بپوشید ، بسیار زیبا خواهد بود ، و اگر با شلوارهای پهن مخلوط شود ، “با کیفیت” جوانانه به ارمغان می آورد.

او با ارائه لباس استاندارد کره ای ، بلافاصله آن را کپی کرد تا مطمئن شود به اندازه مد 3

همان کفش های پاشنه کوتاه و شلوار جین سبک ، اما این بار او به یک تی شرت سفید و جوان و پویا تغییر شکل داد. طول پیراهن ، کمربند را نشان می دهد ، تأثیر قابل توجهی در هک شدن پاها ایجاد می کند. این لباس او می تواند هنگام جمع شدن با دوستان خود استفاده کند!

او با ارائه لباس استاندارد کره ای ، بلافاصله آن را کپی کرد تا مطمئن شود به اندازه مد 4

طرح رنگ سفید + سیاه مینیمالیستی است ، اما بسیار مدرن است. لباس لایه ای بی نظیر همراه با کیف دستی براق واقعاً عالی است. او باید وقتی این خانم را مسدود می کند که دوقلو را ترجیح دهد تا هنگام گرم شدن آفتاب باعث شود “بیشتر نفس بکشد”.

او با ارائه لباس استاندارد کره ای ، بلافاصله آن را کپی کرد تا مطمئن شود به اندازه مد 5 خوب است

او که می خواست کمی بیشتر برجسته شود ، بلوز را مخلوط با شلوار جین با رنگ های برجسته و تزئین شده با کیف دستی ساخته شده از تیغ تیغ انتخاب کرد که در تابستان بسیار چشم نواز است.

او با ارائه لباس استاندارد کره ای ، بلافاصله آن را کپی کرد تا مطمئن شود مانند مد 6

فرمول یکسان در یک تی شرت ، اما شما می توانید با پوشیدن یک ژاکت کش باف پشمی یا پیراهن نازک سبک را کمی جالب تر کنید تا اندام شما بلند و ظریف شود.

او با ارائه لباس استاندارد کره ای ، بلافاصله آن را کپی کرد تا مطمئن شود مانند مد 7

یک پیراهن با رنگ خنثی و شلوار جین سفید یک ترکیب ساده اما بسیار تمیز است. می توانید آن را با گردنبند مروارید یا نقره ای تزیین کنید تا لباس از زیبایی و جوانی بیشتری برخوردار شود. از آنجا که کلی کار کاملاً ساده است ، لطفاً برای جلوگیری از کلافگی ، کیف مینیمالیستی انتخاب کنید.

او با ارائه لباس استاندارد کره ای ، بلافاصله آن را کپی کرد تا مطمئن شود به اندازه مد 8

شلوارهای پهن قطعاً برای یک روز آفتابی بسیار مناسب هستند ، هم ظرافت را به ارمغان می آورند و هم راحتی را به همراه می آورند. مخلوط کردن با تی شرت ، پیراهن و بلوز بسیار چشم نواز است.

تو

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *