اولین “سگ شکاری” دلیل ایمن بودن Nhat Bac ، Tieu Chien و Heat Ba را در طوفان پاکسازی نشان داد: تازه شروع شده است ؟؟

اولین “سگ شکاری” دلیل ایمن بودن Nhat Bac ، Tieu Chien و Heat Ba را در طوفان پاکسازی نشان داد: تازه شروع شده است ؟؟

[ad_1]

طی هشت ماه گذشته ، صنعت سرگرمی چین با مجموعه ای از صداهای “کشدار” از ترینهای سانگ ، نگو دیپ فام ، Truong Triet Han ، Hoac Ton ، Lucas و اخیراً Trieu Vy شوکه شده است. نامهای بزرگ در صنعت سرگرمی یکی پس از دیگری “سقوط کردند” و شتاب بی سابقه ای را برای خلوص در کسب و کار نمایشی نشان دادند.

اولین
Trieu Vy نام بعدی است که به “گردباد” پاکسازی Cbiz کشیده می شود

در مواجهه با تصفیه بی سابقه ، بسیاری از هنرمندان و طرفداران ترسیدند ، در سخنان خود دقت بیشتری کردند و حتی گذشته را پاک کردند. با این حال ، چند “درخت” دیگر وجود دارد. بلافاصله ، بدون ترس از مرگ ، “او در مواجهه با طوفان های زندگی ، معمولاً Tieu Chien ، Dich Le Nhiet Ba و Vuong Nhat Bac ، کاملاً آرام به نظر می رسید.

اولین
Tieu Chien ، Dich Le Nhiet Ba و Vuong Nhat Bac “کارت طلایی” مصونیت از مرگ را دریافت کردند

اخیراً در رسانه های اجتماعی اعلام شد که Thie Chien ، Dich Le Niet Ba و Vuong Nhat Bak ستاره های بعدی هستند که “کارت طلایی مصونیت در برابر مرگ” را از ارتش “دادگاه” دریافت می کنند. به نظر می رسد این خبر خوبی است که طرفداران اخیراً منتظر آن بوده اند. حتی یک وبلاگ نویس محبوب با بیش از 350،000 دنبال کننده مقاله ای در مورد فعالیت های هنری Tieu Chien ، Dich Le Nhiet Ba و Vuong Nhat Bac نوشته است. همچنین به نقاط قوت هر فرد اشاره کنید تا به او کمک کنید در طوفان ایمن بماند.

اولین

شیائو ژانگ

به گفته وبلاگ نویسان ، Tie Chien یکی از ستاره های ناب مرد صنعت سرگرمی چین است. پس از حادثه در سال 2019 ، ستاره ترن تین لن همیشه بیشتر وقت خود را وقف هنر کرده است. زندگی شخصی کار کراوات Chien اخیراً بسیار مطلوب بوده است ، حتی پررونق. این مرد بدون توقف در آنجا ، جامعه طرفدار Thie Chien را نیز ستود و تأیید کرد که این یک سازمان همبستگی قوی و متمدن است. علی رغم اینکه ستاره A-list و طرفداران زیادی دارد ، Tie Chien هرگز دچار سردرد عادی نشده است.

اولین
شیائو ژانگ

پادشاه نات باک

“قلب گرم” این نظری است که وبلاگ نویس در مورد Vuong Nhat Bac ذکر کرد و تأیید کرد که این “کارت طلایی” است تا به او در غلبه بر این موج پاکسازی کمک کند. سفر نجات اخیر وونگ نات باک به حنام به عموم مردم کمک کرد تا تصویری ملموس تر از مرد خود و فضیلت مداراکننده او داشته باشند. در مورد کار صحبت نکنید ، زندگی شخصی Vuong Nhat Bac نیز کاملاً شخصی است. تا کنون ، به نظر می رسد که ستاره جوان هیچ سر و صدای منفی نداشته است ، اما فقط چند رسوایی از آسمان افتاده است ، که کمی بر شهرت تأثیر می گذارد. با این حال ، وبلاگ نویس تاکید کرد که دفتر Vuong Nhat Bac باید در برخورد با بحران پیشرفته تر و سریعتر باشد ، زیرا جنگ لغت اخیر با تریو لو دین یک مثال است.

اولین
پادشاه نات باک

امپراتور Le Nhiet Ba

دلرا با زیبایی و قدرت خود به Cbiz آمد. اگرچه دو یا سه شایعه درباره زندگی شخصی و دستاوردها وجود داشت ، اما تأثیر آن ناچیز بود. به طور خاص ، زیبایی های سین کیانگ همیشه می دانند چگونه می توانند نظرات عمومی را برای بهبود دریافت کنند. سبک کار Dich Le Nhiet Ba در پشت صحنه و استودیویی بسیار مورد توجه این وبلاگ نویس به دلیل برخورد سریع و ماهرانه او با اطلاعات است و به ستاره کمک می کند تا از مشکلات غیر ضروری جلوگیری کند. در نهایت ، این “سگ شکاری” تأیید می کند: در آینده ، اگر دلربا فرم خود را حفظ کند و به تدریج پیشرفت کند ، حرفه او پیشرفت می کند.

اولین
امپراتور Le Nhiet Ba

>>> بیشتر ببینید: آخرین اخبار Cbiz در 28 آگوست: Nhat Bac “لمس شد” ، انتقام تریو وی ، Tieu Chien با “خشکسالی” آشنا شد ، Trinh Sang “در تخته برش” بود ، یک سری رسوایی های جدید

https://www.youtube.com/watch؟v=2tOtlCXcQm0

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *