اطلاعات جدید در مورد 1440 بیمار مبتلا به Covid-19 که به طور غیرقانونی وارد شده اند

اطلاعات جدید در مورد 1440 بیمار مبتلا به Covid-19 که به طور غیرقانونی وارد شده اند

[ad_1]

بر اساس اخبار Tuoi Tre ، Nguoi Lao Dong ، بعد از ظهر 9 ژانویه ، اداره تحقیقات و تحقیقات پلیس استان جیانگ گفت که این واحد به تازگی دستور دستگیری دو متهم Truong Chi Tai ، 30 ساله و لو وان دین (هین) ، 31 ساله ، برای ادامه تحقیقات در مورد جرم “سازماندهی ورود غیرقانونی به دیگران” در کمون خانه Binh ، منطقه An Phu ، استان Giang زندگی می کنند.

اطلاعات جدید در مورد 1440 بیمار که به طور غیرقانونی وارد شده اند 1

دین به پلیس گوش می داد که دستور بازداشت را می خواند. عکس یک کارمند

همچنین بعد از ظهر 8 ژانویه ، مربوط به این خط ورود غیرقانونی ، اداره امنیت و تحقیقات پلیس استان یک جیانگ 3 مظنون را دستگیر و بازداشت کرد تا رفتار سایر ورودهای غیرقانونی را بررسی کند “شامل Phan Phi Hung (41 ساله) ، Pham Thanh Hap (26 سال) و Trang Van Ut (32 سال).

در ابتدا ، آژانس امنیت و تحقیقات آژانس پلیس استان جیانگ ، فن فی هونگ را به عنوان شخصی شناسایی کرد که با نهادهایی در کامبوج و تای ، دین ، ​​هاپ ، اوت تماس گرفته است تا گروه بیماران 1440 را بیاورد و دیگران با اجازه وارد ویتنام می شوند ، سپس به شهر چو داک رانندگی کرده و یا به مکان های مورد نیاز مهاجرت منتقل کنید.

بعد از ظهر 23 دسامبر سال 2020 ، هونگ از یک کامبوج تماس گرفت تا اعلام کند که 9 مهمان از کامبوج صبح روز 24 از کامبوج در Chau Doc و Ho Chi Minh از کامبوج به ویتنام بازگشتند. بر این اساس ، هونگ با Tai ، Ding تماس گرفت ، هاپ ، یوت می دانست و از یوت خواست تا یک اتومبیل مسافرتی 7 نفره دیگر پیدا کند.

در پذیرایی 9 نفری که به طور غیرقانونی از رودخانه بن دی در ویتنام عبور می کنند ، تای و دین نقش خوشامدگویی به میهمانان از اسکله رودخانه و سپس بردن آنها به خانه سد را بازی می کنند.
Ty و دین توسط آژانس تحقیق تعیین شدند که از جاده برای گروهی از افرادی که به طور غیرقانونی وارد شده اند ، محافظت کنند تا از افشای مقامات جلوگیری کنند.

این گروه 9 نفره که به طور غیرقانونی وارد کشور شده اند ، توسط 6 مهمان با اتومبیل به منطقه تانگ هونگ ، استان لانگ آن و شهر هوشی مین آورده شدند. که در آن 3 مهمان به شهر چاو داک و شهر هوشی مین رفتند.

گزارش شده است که بیماران 1440 ، 1451 ، 1452 و 1453 که در ورود غیرقانونی از کامبوج به ویتنام نقش داشتند ، دارای Covid-19 بودند. پلیس استان در جیانگ در حال تحقیق است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *