استاد 19 ساله ریاضیات “تاج و تخت را غصب می کند” ، “جهش یافته” Dui Bach شوکه شد

استاد 19 ساله ریاضیات “تاج و تخت را غصب می کند” ، “جهش یافته” Dui Bach شوکه شد

[ad_1]

آخرین قسمت هوش فوق العاده ویتنامی احساسات زیادی را به جا گذاشت. به ویژه ، امتحان استاد 19 ساله ریاضیات تفکر استثنایی ، “غصب” را نشان داد ، بت Du Bach بسیاری از مردم را متعجب کرد.

این ورزشکار 19 ساله Hoang Hip بود ، در مسابقه با Du Bach ، هوش و اعتماد به نفس بالایی از خود نشان داد. دوی باخ و هوانگ هیپ در چالش فوق حماسی منطق ، کلاس ریاضی برتر که تماشاگران همیشه منتظر آن بوده اند ، با هم رقابت کردند.

ابر هوش ویتنامی: استاد 19 ساله ریاضیات

اتحادیه سلطنتی. عکس: Vie

هوانگ هیپ پس از استفاده از سرعت شگفت زده شده خود برای یافتن قانون نهایی ، سریعاً دکمه را فشار داد تا در 2 دقیقه 07 ثانیه چالش کامل شود ، در حالی که دوی باخ “جهش یافته” نیز در 5 زمان کار را به پایان رساند. دقیقه 48 ثانیه با همان جواب.

با ورود به دور دوم این چالش ، “جنگ” وقتی شدیدتر به نظر می رسد که دوی باخ مقادیری را که باید جستجو کند کامل می کند در حالی که هوانگ هیپ هنوز با ارزش 4 مبارزه می کند. خطا شناسایی شد ، بنابراین من هنوز دکمه را فشار نداده ام. و دوباره Dui Bach شانس خود را از دست داد. دوی باخ این چالش را در 4 دقیقه 22 ثانیه به پایان رساند ، در حالی که هوانگ هیپ در 2 دقیقه و 28 ثانیه به پایان رسید.

دور 3 بسیار مهم است ، زیرا دارای نمره 3 است. با این حال ، هوانگ هیپ ناگهان با فشار دادن دکمه 2 دقیقه و 10 ثانیه چالش را به پایان برد و 6 – 0 پیروز شد.

ابر هوشمندی ویتنامی: استاد 19 ساله ریاضیات

مسابقه “خفقان آور” 2 استاد ارشد ریاضیات. عکس: Vie

علیرغم پیروزی ، هوانگ هیپ احترام زیادی برای بت قائل شد: “امروز برای من ، شاید خوش شانس تر از باخ باشم ، اما در قلب من هنوز باخ بهترین است.

دانشیار دکتر Tran Thanh Nam همچنین باید بگوید: “من برای Du Bach در این مسابقه کمی متاسفم ، اما من همچنین باید توانایی Hoang Hip را بدانم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *