از فرم بدنش تعجب کرده است

از فرم بدنش تعجب کرده است

[ad_1]

عروسی اخیر هنرمند کنگ لی و همسرش زیر 15 سال در 2 ژانویه 2021 با شرکت بسیاری از افراد مشهور مانند ژوان باک ، نایب قهرمان Tui Wang ، Duong Hoang en ، Min Kuan ، نایب قهرمان Huyen My ، …

فاش کردن تصویر خواننده مین کوآن شناسایی هواداران را دشوار می کند 1

مین کوآن با اندامی کامل در عروسی کنگ لی ظاهر شد.

در روز خوش “Co Dau” ، مین کوآن خواننده یک لباس سیاه و سفید پویا برای حضور در آن پوشید. علیرغم انتخاب تن رنگ تیره ، تشخیص بدن خواننده مرد کار دشواری نیست. چهره مین کوان یکی از قابل تشخیص ترین قسمت های استعداد مین کوآن است.

این اولین بار نیست که خواننده مین کوآن بدن خود را پس از مدت ها دوری از صحنه ویتنام در معرض دید قرار می دهد. پیش از این ، در سال 2019 ، در یک عکس از پشت صحنه اپل کوان ، خواننده مین کوآن با بدن پرپشت خود طرفداران را غافلگیر کرد. اگرچه 2 سال می گذرد ، اما به نظر می رسد که این خواننده مرد هنوز نتوانسته است با زیبایی دانشجویی هنگام ورود به این حرفه ، چهره باریک خود را بازیابد.

فاش کردن تصویر خواننده مین کوآن شناخت طرفداران را دشوار می کند 2

عکس Min Quan که ژنرال ها را نشان می دهد در اواخر سال 2019 در پشت صحنه Apple Quan ظاهر شد.

در مقایسه با ظاهر خوش تیپ آشنا ، مین کوآن اکنون چیزهای زیادی به دست آورده است ، که باعث می شود چهره او “شکسته” شود. همانطور که می بینید ، از سال 2016 ، زمانی که او در یک رویداد ظاهر شد ، مین کوآن نشان می دهد که بدن او اضافه وزن ، کاملا چاق است. اما تصویر او در آن زمان هنوز نازکتر از امروز به نظر می رسد.

فاش کردن تصویر خواننده Min Kuan شناخت طرفداران را دشوار می کند 3

از سال 2016 ، مین کوآن جسد خود را فاش می کند.

حتی در اوایل سال 2020 ، مین کوآن هنگام ارسال عکس های سلفی حتی کمی وزن خود را از دست داد ، او هنوز هم مانند الان خوب به نظر می رسد. هنوز تصاویر قدیمی از خواننده مرد در صفحه شخصی او وجود دارد.

در سال های اخیر ، خواننده Min Kuan به ندرت روی صحنه ظاهر می شود ، بیشتر تعاملات او در شبکه های اجتماعی بیشتر مشکلات زندگی را با دوستانش به اشتراک می گذارد.

فاش کردن تصویر خواننده مین کوآن شناسایی هواداران را دشوار می کند 4

در سال های اخیر ، خوانندگان مرد فعالیت بسیار کمی روی صحنه داشته اند.

مین کوآن در سال 1980 متولد شد ، از همان کودکی سابقه موسیقی دارد. در سال 2001 ، خواننده مرد اولین آلبوم خود را داشت ، به نام Step Adventure. علاوه بر این ، آهنگ های محبوب بسیاری از خوانندگان مرد وجود دارد ، مانند اشتباهات ، بوسه های پرشور ، رودخانه ای از گذشته … معروف ترین Sonata Winter است – آهنگ عنوان در فیلم کره ای. کشوری به همین نام.

فاش کردن تصویر خواننده Min Kuan شناخت طرفداران را دشوار می کند 5

فاش شدن تصویر خواننده مین کوآن شناخت 6 را برای طرفداران دشوار می کند

مین کوان ظاهر زیبایی داشت ، دانشجویی که بسیاری از طرفداران آن را دوست دارند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *